Genialistide
Klubi

T
31 dets
23:59 - 06:00
Aastavahetus Genialistide Klubis

Kui ilutulestik vaadatud, avanevad Genialistide Klubi uksed ning läbi sätendava glitteripilve astuvad uue aasta esimesed säravad tähed DJ-pulti ja baarilettide taha.

VIKERSAALIS:

MAREK PETERSON

S̶O̶H̶V̶A̶SAALIS:

ANSSI NIEMINEN (Overfitting Disco)
https://overfitti.ng-dis.co/archives/author/anssi

KASPAR AUG (Võnketuba, On the House)
https://www.mixcloud.com/kaspar-aug/
https://soundcloud.com/kaspukaspu

Taaskord kostitavad teid plaadimängijate taga rahvusvahelised poisid Anssi Nieminen ja Kaspar Aug! 2020. aasta esimestest sekunditest peale kütavad nad rariteetset kosmilist discot, seksapiilset electrot ja ekstaatilist haussi, mille kõrvalmõjuna lendab tantsijatel seljast omajagu riideesemeid.

Anssi vinüülikogus on peamiselt planeetidevaheline, elektrooniline ja eksistentsiaalne disco. Lisaks tantsijate groove’is hoidmisele jutustavad tema DJ-setid dramaatilisi lugusid nii pimedusest, rahust, armastusest kui õnnest. Tina pole sul seekord vaja valada.

Kaspu võtab kaasa muusikat vahemikust 1970-2019, põimides omavahel energiast tulvil palasid erinevatest žanritest. Tantsida saab nii italo, electro, sügava hausi kui emotsioonidest tulvil vokaalide taktis – mitte tingimata võrdses suhtes ega sellises järjekorras. Naudi ja lase nautida.

Pilet: 8.-

/ Kujundus: Mehmet Emir Uslu
/ Peo sära ja valgus: Vikerruum