Genialistide
Klubi

P
09 okt
19:00
Ari Matti & Sõbrad
ONE NIGHT ONLY!!
Ari Matti Mustonen toob oktoobrikuus kolmes linnas lavale unustamatu ja ainulaadse stand-up õhtu, kus lisaks Arile astuvad lavale veel Eesti stand-up skene koorekiht.
Minituuri viimane peatus on 9. oktoobril Tartu legendaarses Genialistide klubis.
Pileteid üritusele saab osta ainult kohapealt ja sularahas! Tule võimalikult vara kohale, et endale koht kindlustada. Piletimüük algab juba kell 18.00 ja müügile tuleb väga piiratud arv pileteid!
Line-up:
Ari Matti Mustonen
Sander Õigus
Mikael Meema
Roger Andre
Mattias Naan
Ardo Asperk
+ veel üllatusesinejaid
Show on soovitatavalt vanusele 16+.
Kestab orienteeruvalt 2 tundi koos vaheajaga.
Koomikuna on Ari Matti tuurinud komöödiaklubides ümber maailma, nende hulgas legendaarsed Carolines On Broadway, Comics Lounge Melbourne, Bangkok Comedy Club ja Seattle Comedy Underground.
2022 toimus Comedy Estonia ajaloo kõige suurem tuur – Ari Matti neljas soolotuur “Flamingo”
2017 alustasid Tussisööjad, mis on tänaseks Eesti kõige kuulatum podcast.
Youtube’s on Ari Matti videotel kokku üle viie miljoni vaatamise.
Ari on ilmselt kõige professionaalsem Eesti koomik – ta elab ja hingab stand-upist ja pole kindel, kas ta millelegi muule üldse mõtleb. Ta on musternäide edukast koomikust, kelle suhtumine oma kunsti sarnaneb rohkem vaimse konditsiooniga. Samamoodi nagu vandenõud kahtlustav inimene loeb kokku temast mööduvad punast värvi autod suhtub Ari oma naljadesse. Stand-up on tema esimene mõte hommikul ärgates ning viimane mõte kahtlasel ajal unne suikudes. Tema esitused on testosterooni- ja feromoonilõhnalised. Meeletu energia ja absurdi piiril kõndiv maailmavaade on ilmselt põhjuseks, miks Ari kulutulena eestlaste südameid vallutab.