Genialistide
Klubi

R
18 aug
20:00
Avantyr EP preparty feat. bloodfeather & Osilian
Kätte on jõudnud kauaoodatud aeg mil Avantyr laseb välja oma esimese EP. Selle tähistamiseks korraldame oma heade sõprade, bloodfeatheri ja Osilianiga, 18. augustil ühe üliraju reede. Saab headbangida, saab moshida, saab seina ääres pead noogutada ja mõelda, “Hmm, päris tuus viis.”
Pilet esimene tund 8€, edasi 10€
Uksed 20:00, esimene bänd 21:00
Osilian on Saaremaa juurtega alternatiiv-metalit viljelev bänd, kes on tegutsenud samas koosseisus pea 10 aastat. Lugudes leidub põnevaid avastusi nii raskema kui ka veidi õrnema muusika austajatele. Poisid naudivad koos musitseerimist, avastamist ja arengut ning vahel tehakse ka koos paar koerust. Osilian pingutab, et Tartu ühes ägedamas klubis luua tore ja toetav õhkkond, et kõik uued ja vanad sõbrad saaksid olla hetkes ja muremõtted pausile panna.
⚡️ My Friend: shorturl.at/coJT9 ⚡️
⚡️ https://linktr.ee/osilian ⚡️
BLOODFEATHER on 4 kutti Tartu tänavatelt, kes segavad mõjutused rokist ja metalist üheks kokteiliks, mis jätab sulle veremaitse suhu ja südame kiiremini taguma.
⚡️ Ashes (feat. 6un): https://youtu.be/ZF-n3AyX6XY ⚡️
Avantyr on viieliikmeline metalbänd, kes on tegutsenud juba kauem kui muusikud ise tunnistada julgeks. Nende muusika viib teid kaugetesse, peidetud ja süngetesse kohtadesse ja paneb ukse selja taga kinni.
⚡️ 🤫 ⚡️