Genialistide
Klubi

T
08 juuni
20:00
Comedy Estonia MÖKU Open Mic
Ütleme kõik koos hurraa, kuna enam ei pea sõltuma ilma tahtest ja saame enda tagasihoidlike mice korraldada nüüdsest ka siseruumides 🙂
Open Mic on show, kus nii uued kui ka kogenenumad koomikud saavad proovida oma uut materjali mõnusas ja pingevabas keskkonnas. See annab uutele tulijatele võimaluse ennast laval proovile panna ning tutvuda rohkem stand up žanriga.
Karantiini piiranguid on leevendatud ja oleme tagasi siseruumides aga sellest hoolimata peame arvestama teatud reeglitega, et korraldada oma üritusi võimalikult turvaliselt.
Nõuete kohaselt saame üritusele lasta piiratud koguse inimesi. See tähendada, et on võimalus et kõik huvilised sisse ei mahu 🙁
Samuti palume kõikidel kohaletulijatel maske kanda, et saaksime enda üritusi korraldada võimalikult ohutult.
Anname endast parima, et jälgida ohutusnõudeid ning hoida Teid, meie fänne, tervena!
*************************
Antud üritus on enamjaolt eestikeelne.
Meil toimub samal päeval kaks open mici esimene 18:00-19:30 ning teine 20:00-22:00. See võib tähendada, et teisele micile tulijad ei saa kohe sisse kuna peame esimese ürituse rahva ilusasti välja laskma – aitäh koostöö eest!
Sissepääs on tasuta aga kuna karantiin mõjus ka meile on meil siiski ringlemas ämber, kuhu saate poetada sularaha, et aidata meil tegutseda ning üritusi jätkata – hindame väga Teie panust ning toetust!
Kui tahaksid esineda meie Open Mic üritusel, siis kirjuta meile openmic@comedyestonia.com
*************************
#openmic