Genialistide
Klubi

T
25 mai
20:00
Comedy Estonia Möku Open Mic 2
Oleme kõik koos üle elanud järjekordse karantiini ja oleme nõus uute piirangute valguses oma mugavustsoonist välja astuma ning korraldama open mice õues!
Paratamatult kaasnevad sellega ka omad miinused, millega palume arvestada – ka meie kõige andekamad koomikud ei tunne ilmataati isiklikult, mis tähendab et open mic võib alati viimasel hetkel ära jääda, kui ilm peaks tooma tormi või mingi muu Eesti kevadise üllatuse.
Samuti soovitame ilmastikuoludele vastavalt riidesse panna – alati soojalt nagu ema õpetas ning kui on kerge vihm, tulge ikka kohale aga koos väikese peavarjuga 🙂
Open Mic on show, kus nii uued kui ka kogenenumad koomikud saavad proovida oma uut materjali mõnusas ja pingevabas keskkonnas. See annab uutele tulijatele võimaluse ennast laval proovile panna ning tutvuda rohkem stand up žanriga.
Uute karantiinipiirangute kohaselt saame üritusele lasta piiratud koguse inimesi kuna kehtib 2+2 reegel ning arvestada tuleb ka 50% mahutavusega. Seepärast võib juhtuda, et kõik huvilised sisse kahjuks ei mahu :disappointed:. Seega kehtib kes ees see mees põhimõte!
Samuti palume kõikidel kohaletulijatel maske kanda, et saaksime enda üritusi korraldada võimalikult ohutult.
Anname endast parima, et jälgida ohutusnõudeid ning hoida Teid, meie fänne, tervena!