Genialistide
Klubi

E
20 juuli
19:00 - 21:00
Comedy Estonia Suvetuur

Comedy Estonia Suvetuur toimub ka sel suvel! Poisid pakivad naljad kaasa ja istuvad bussile, mis viib läbi terve Eesti. Eesti süldimuusika klassikud on juba aastaid tõdenud, et ega see mees, kes suvetuuril ei käi, pole ikka õige mees. Seega austusest veteranide vastu käivad ka Comedy Estonia kutid mööda sissetallatud radasid.

Issanda aastal 2016 otsustasime esimest korda oma higised kehad koos ühte bussi pressida ja paar nädalat mööda Eestimaad tiirutada. Omavaheline lähedus ning võimalus igal õhtul näha erinevaid vapustavaid kohti juhtus olema nii äge, et oleme selle traditsiooniks teinud. Neljas aasta jutti sõidame Eesti risti-rästi läbi. Kohtume Suvetuuril!

Juulikuus võib Comedy Estoniat näha Tallinnas, Tartus, Haapsalus, Saaremaal, Viljandis, Pärnus, Võsul, Kärdlas, Võrus ja Vormsil. Kindlasti hoiame teid kursis ka sotsiaalmeedias, seega kui tahad teada mis toimub, siis pane meile facebookis like ja instagramis @comedyestonia follow.

*************************

Esinevad:

Karl-Alari Varma
Sander Õigus
Mikael Meema
Ardo Asperk
Ari Matti Mustonen
Roger Andre
Rauno Kuusik
Daniel Veinbergs

Show kestab umbes 2h koos vaheajaga.
Show on soovitatud 16+
Pileti saab ukselt 10€ sularaha eest.

*************************
Kuna huvi ürituse vastu eelmistel aastatel on olnud suur aga ruumi seinad pole kummist, siis teeme samal õhtul kaks showd järjest!
Esimese algus kell 19.00 ja teisel 21.30!
Uksed avame 18.00.
Mõlemal üritusel tuleb esitusele sama materjal, seega vali endale 1 sobivam ning tule kohale.

*************************

#karlalarivarma #sanderoigus #mikaelmeema #ardoasperk #arimattimustonen #rogerandre #raunokuusik #danielveinbergs