Genialistide
Klubi

L
24 juuli
19:00
Comedy Estonia: Suvetuur Tartus
Comedy Estonia aasta kõige kuumem ja pöörasem tuur toimub ka sel suvel! Poisid pakivad naljad kaasa ja istuvad bussile, mis viib läbi terve Eesti. Eesti süldimuusika klassikud on juba aastaid tõdenud, et ega see mees, kes suvetuuril ei käi, pole ikka õige mees. Seega austusest veteranide vastu käivad ka Comedy Estonia kutid mööda sissetallatud radasid.
Aastal 2016 otsustasime esimest korda oma higised kehad koos ühte bussi pressida ja paar nädalat mööda Eestimaad tiirutada. Omavaheline lähedus ning võimalus igal õhtul näha erinevaid vapustavaid kohti juhtus olema nii äge, et oleme selle traditsiooniks teinud. Iga aastaga aina rohkem populaarsust koguv Suvetuur kestab see aasta rekordilised 24 järjestikust päeva ja selle aja sees toimub kokku 44 etendust. Etendused toimuvad juba meile tuttavaks saanud lemmiklinnades ja lokaalides ning oleme see aasta juurde lisanud ka mõned uued peatused.
Juulikuus võib Comedy Estonia Suvetuuri näha Tallinnas, Tartus, Võrus, Otepääl, Viljandis, Pärnus, Kuressaares, Haapsalus, Kärdlas, Raplas ja Rakveres. Kindlasti hoiame teid värske tuuri infoga kursis ka sotsiaalmeedias, seega kui tahad teada mis toimub, siis pane meile facebookis like ja instagramis @comedyestonia follow. Kohtume Suvetuuril!
Line-up:
Sander Õigus
Ari Matti Mustonen
Mikael Meema
Ardo Asperk
Roger Andre
Daniel Veinbergs
Rauno Kuusik
Aleksandr Popov
Esimene etendus algab 19.00
Teine etendus algab 21.30
Pileti saab ukselt 10€ sularaha eest!
Uksed avame 18.30
Show on soovitatavalt vanusele 16+.
Kestab orienteeruvalt 2 tundi koos vaheajaga.
Nõuete kohaselt saame üritusele lasta piiratud koguse inimesi kuna ruum ei tohi olla rohkem kui 50% täis. Kuna huvi ürituse vastu eelmistel aastatel on olnud suur, aga asukoha seinad pole kummist, siis teeme samal õhtul kaks showd järjest! Mõlemal üritusel tuleb esitusele sama materjal, seega vali endale 1 sobivam ning tule kohale.