Genialistide
Klubi

K
17 nov
19:00
D&D TARTU
Model: Female Semi-Nude
Host: Mari Kallaste
Tere tulemast!
Olge valmis ka seekord 2 tunniseks joonistamiseks halloweeni teemal koos muusikaga!
Kõik oskuste tasemed on teretulnud! Niisiis, võtke sõbrad kaasa ja tutvustage neile joonistamise imelist maailma!
Meie sessioon toimub Genialistide Klubi Black boxis, mis asub teisel korrusel, kui minna läbi Möku baari. Üleval on märgid, mis juhatavad õige suuna kätte ja kui te ikka ei leia õiget kohta, siis otsige inimest, kellel on must DnD logoga t-särk!
Mis puudutab kunstitarbeid, siis on võimalik midagi valida meie usaldusväärsest Kunst & Hobi tarnekastist, juhul kui on soovi midagi uut proovida või unustasid oma asjad koju!
NB!:
Vastavalt valitsuse määrustele nõuame, et kõik näitaksid oma vaktsineerimispassi või viimase 72 tunni negatiivset covid testi tulemust. Kui tunnete end halvasti, teil on väike köha või olete viimasel ajal olnud kontaktis kellegi haigega, siis palun jääge seekord koju!
Hoiame ennast ja teisi!
Näeme sessioonil! ❤
Uksepilet: 5 eurot sularahas (otsige purki DnD logo ja punase kaanega!)
Welcome to the second session!
Get ready for 2 hours of blissful drawing with a halloween theme and funky music!
All skill levels are welcome! So, bring your friends and introduce them to the wonderful world of drawing~!
The drawing session will take place in Genialistide Klubi black box on the second floor, after you have passed through Möku baar. Don’t worry, we’ll have signs pointing in the right direction and if you still can’t find the right place, look for a person wearing a black t-shirt with the DnD logo!
As for the supplies, if you don’t have any or want to try something new you can pick something from our trusty Kunst & Hobi supply crate!
𝗜𝗠𝗣𝗢𝗥𝗧𝗔𝗡𝗧:
According to government regulations we will require everyone to show their vaccination passport or a negative covid test result from the last 72 hours.
If you feel ill, have just a tiny cough or have been in contact with someone sick lately, please stay home! Let’s keep ourselves and everyone involved safe! ♥
Door ticket: 5 Euro cash (Look for a jar with DnD logo and a red lid!)
See you all soon!