Genialistide
Klubi

R
21 okt
20:00
Devil Kids: Strych:9 + Osilian + Di’Artist
Tule ja küta ennast Halloweeniks kuumaks koos põrgulikult tuliste bändidega Osilian, Di’Artist ja Strych:9.‎️🔥
Strych:9 on 2018. aastal Tartus moodustunud raskemuusika grupeering, mille muusikat iseloomustab omapärane segu nu-, industrial- ja death metalist. Lisaks omapärasele heliloomingule on bänd selle ilmestamiseks omaks võtnud ka visuaalselt sünge ja meeldejääva stiili. Grupi esimene raju ja omanäoline singel “Sacrifice” tagas bändile laia tähelepanuhaarde terves Eesti raskemuusika scenes, kuid mitte ainult: bändi loomingut ja tegemisi on kajastatud ka piiritaguses meedias. Praeguseks on välja antud üks täispikk album, pealkirjaga “Parasiit”, mille parimad palad ka 21. oktoobril esitamisele tulevad.
Osilian on Saaremaa juurtega alternatiiv-metalit viljelev bänd, kes on tegutsenud samas koosseisus pea 10 aastat. Lugudes leidub põnevaid avastusi nii raskema kui ka veidi õrnema muusika austajatele.
Di’Artist – on 2021 aastal TV3 “Eesti Otsib Superstaari” telesaatest laiemat kuulajaskonda kogunud käredahäälne Diana Maria Toomingas oma 4-liikmelise bändiga mis on valmis rokkima. Bändi kuuluvad lisaks Dianale – Martin Kivi (kitarr), Oskar Malleus (soolokitarr), Markus Lehemets (bass) ja Norman Reinberg (trummid). Ansamblit võib iseloomustada kui unikaalset, valdavalt originaalloomingust koosnevat rokikokteili, millesse on maitseks segatud mõjutused 80ndate aastate rokkmuusikat ning modernseid mõjutusi tänapäevast. Kordumatu kontserdikogemus on igal juhul garanteeritud.
Debüütsingel “Storm”- https://bit.ly/3A2Sgo7
Rohkem bändi infot.
linktr.ee/diartist
Ürituse algus 20:00
Pilet 10€/15€ (toetaja pilet) AINULT SULARAHAS
Avatud on ka bändide merchi laud!
Ajakava:
20:00 – uksed
21:00 – Osilian
22:00 – Di’Artist
23:30 – Strych:9