Genialistide
Klubi

L
22 okt
20:00
12. oktoobril annab Dramamama välja uue albumi pealkirjaga “Doomsday Tango”. Albumi esitluskontsert Tartus toimub 22. oktoobril Genialistide klubis. Külalisesinejana astub üle aastate lavale ansambel Jaxy. Piletid kontserdile on müügil Piletilevis.
👇👇👇
Rokkbänd Dramamama annab 12. oktoobril välja neljanda stuudioalbumi pealkirjaga “Doomsday Tango”. Plaati esitletakse kontsertidega 21. oktoobril Tallinnas, Kinomajas ning 22. oktoobril Tartus, Genklubis. Külalisesinejana astub üle aastate lavale ansambel Jaxy, kelle 1996. aastal ilmunud debüütalbum “The Eve of the End” antakse sel sügisel välja vinüülil.
Dramamama ja Jaxy on lavalaudu varemgi jaganud ning kahe bändi ajalugu on omavahel tegelikult väga tihedas seoses – nimelt on bändide solistid Mikk Tammepõld ja Ott Jalakas vennad ning teineteist muusikaliselt palju mõjutanud. “Ott oli see, kes õpetas mulle kitarril esimesed duurid ning kelle muusikamaitse on minu muusikalist käekirja tugevalt kujundanud,” sõnab Mikk.
“On väga lahe, et Jaxy üle pika aja jälle paar kontserti annab ja just Dramamamaga lava jagada saame. See, et meie vinüül ja Dramamama uus album üsna lähestikku ilmuvad, on õnnelik juhus,” lisab Ott.
Kontserdid toimuvad:
21. oktoobril Tallinnas, Kinomajas
22. oktoobril Tartus, Genklubis
Piletid kontsertidele on müügil Piletilevis. Kiirematele early bird hind €20, sealt edasi €23 ning kontserdipäeval ja kohapeal €25.
Kontserte toetab RockFM.
Vaata ja kuula:
Dramamama – Deeper Dream https://youtu.be/KrPAAojBxmc
Dramamama – Bad Company https://youtu.be/EhyfwGf2-Vo
Jaxy – Like A Shadow https://youtu.be/qFIm2zo-_08
Jaxy – Flying High https://youtu.be/shqCINkPqUE