Genialistide
Klubi

K
14 juuli
19:00 - 21:00
Drink and Draw/Joo ja Joonista Suvilas

*ENG below*

Tere!

Selle suve sessioonid on erilised, kuna teeme koostööd Magasini Tänava Suvilaga!

Neljas sessioon toimub Genialistide Klubis, Magasini 5, 14.juulil kell 19–21! Neljanda seansi teemaks on Viikingsõdalane!

Meil on üleval märgid, mis juhatavad õige suuna kätte ja kui te ikka ei leia õiget kohta, siis otsige inimest, kellel on must DnD logoga t-särk!

Kohad on piiratud, sellest tulenevalt reserveerige endale kindlasti koht, kuna sinna on lubatud ainult need, kellel on broneering!

Mis puudutab kunstitarbeid, siis on võimalik midagi valida meie usaldusväärsest Kunst & Hobi tarnekastist, juhul kui on soovi midagi uut proovida või unustasid oma asjad koju!

Olge valmis tumedateks ja tujukateks poosideks! <3

Näeme jälle!

Hello!

This summer’s sessions are special as we are collaborating with Magasini Tänava Suvila! The fourth session will take place on the 14th of july from 19 to 21 at Genialistide Klubi! The theme for the fourth session is Viking Warrior!

Don’t worry, we’ll have signs pointing in the right direction and if you still can’t find the right place, look for a person wearing a black t-shirt with the DnD logo!

The seats are numbered so be sure to reserve yourself a seat as only those with reservations are allowed in!

As for the supplies, if you don’t have any or want to try something new you can pick something from our trusty Kunst & Hobi supply crate!

Be ready for some dark and moody poses! <3

I hope to see you all again!