Genialistide
Klubi

K
25 aug
19:00 - 21:00
Drink and Draw/Joo ja Joonista Suvilas

*ENG below*

Tere kõigile!

Selle suve sessioonid on erilised, kuna teeme koostööd Magasini Tänava Suvilaga!

Seitsmes ja viimane sessioon toimub Genialistide Klubis, Magasini 5, 25. Augustil kell 19–21! Seitsmenda ja viimase seansi teemaks on Druiid!

Meil on üleval märgid, mis juhatavad õige suuna kätte ja kui te ikka ei leia õiget kohta, siis otsige inimest, kellel on must DnD logoga t-särk!

Kohad on piiratud, sellest tulenevalt reserveerige endale kindlasti koht, kuna sinna on lubatud ainult need, kellel on broneering!

Mis puudutab kunstitarbeid, siis on võimalik midagi valida meie usaldusväärsest Kunst & Hobi tarnekastist, juhul kui on soovi midagi uut proovida või unustasid oma asjad koju!

Selle suve lõpetame maagilise Druiidiga, ära maga oma võimalust maha! <3

Näeme sessioonil!

 

Hello to all!

This summer’s sessions are special as we are collaborating with Magasini Tänava Suvila! The seventh and last session will take place on the 25th of august from 19 to 21 at Genialistide Klubi! The theme for the final seventh session will be Druid!

Don’t worry, we’ll have signs pointing in the right direction and if you still can’t find the right place, look for a person wearing a black t-shirt with the DnD logo!

The seats are numbered so be sure to reserve yourself a seat as only those with reservations are allowed in!

As for the supplies, if you don’t have any or want to try something new you can pick something from our trusty Kunst & Hobi supply crate!

Ending this summer with a magical Druid, so be sure to not miss it!<3

See you!

NB! Üritusest on võimalik osa võtta vaid Covid tõendit näidates. Kõik meie sündmused toimuvad sel ajahetkel riigis kehtivaid piiranguid arvestades ning palume ka külastajatel neist kinni pidada. Lisaks jätab korraldaja endale õiguse teha muudatusi sündmusi ja nende korraldust puudutavates küsimustes.