Genialistide
Klubi

K
16 juuni
19:00 - 21:00
Drink and Draw/Joo ja Joonista Suvilas

*ENG below*

Tere tulemast tagasi!

Selle suve sessioonid on erilised, kuna teeme koostööd Magasini Tänava Suvilaga!

Teine sessioon toimub Genialistide Klubis, Magasini 5, 16. juunil kell 19–21! Teise seansi teemaks on voolavus!

Meil on üleval märgid, mis juhatavad õige suuna kätte ja kui te ikka ei leia õiget kohta, siis otsige inimest, kellel on must DnD logoga t-särk!

Kohad on piiratud, sellest tulenevalt reserveerige endale kindlasti koht, kuna sinna on lubatud ainult need, kellel on broneering!

Mis puudutab kunstitarbeid, siis on võimalik midagi valida meie usaldusväärsest Kunst & Hobi tarnekastist, juhul kui on soovi midagi uut proovida või unustasid oma asjad koju!

Loodan, et näeme teid kõiki varsti jälle!

Pange oma vaim valmis voolavaks sessiooniks! <3

Welcome back!

This summer’s sessions are special as we are collaborating with Magasini Tänava Suvila! The second session will take place on the 16th of june from 19 to 21 at Genialistide Klubi! The theme for the second session is Flow!

Don’t worry, we’ll have signs pointing in the right direction and if you still can’t find the right place, look for a person wearing a black t-shirt with the DnD logo!

The seats are numbered so be sure to reserve yourself a seat as only those with reservations are allowed in!

As for the supplies, if you don’t have any or want to try something new you can pick something from our trusty Kunst & Hobi supply crate!

I hope to see you all very soon!

Put your minds ready for some flow! <3

NB! Kõik meie sündmused toimuvad sel ajahetkel riigis kehtivaid piiranguid arvestades ning palume ka külastajatel neist kinni pidada. Lisaks jätab korraldaja endale õiguse teha muutatusi sündmusi ja nende korraldust puutuvates küsimustes.