Genialistide
Klubi

K
09 juuni
19:00 - 21:30
Drink and Draw/Joo ja Joonista Suvilas

*ENG below*

Tere kõigile!

Viimane DnD toimus üsna kaua aega tagasi, detsembri alguses, kuid suure rõõmuga võime teatada, et DnD TARTU elava modelli joonistus sessioonid on ametlikult tagasi!

Selle suve sessioonid on erilised, kuna teeme koostööd Magasini Tänava Suvilaga! Ära jäta oma võimalust kasutamata!

Kõige esimene näost näkku sessioon toimub Genialistide Klubis, Magasini tn 5, 9. juunil kell 19–21:30! Kõige esimese seansi teemaks on armas kassitüdruk!

Meil on üleval märgid, mis juhatavad õige suuna kätte ja kui te ikka ei leia õiget kohta, siis otsige inimest, kellel on must DnD logoga t-särk!
Piirangute tõttu on osalejate arv piiratud, seega reserveerige endale kindlasti koht, kuna sinna on lubatud ainult need, kellel on broneering!
Mis puudutab kunstitarbeid, siis on võimalik midagi valida meie usaldusväärsest Kunst & Hobi tarnekastist juhul kui on soovi midagi uut proovida või unustasid oma asjad koju!

Loodan, et näeme teid kõiki varsti teritatud pliiatsite ja visandiraamatutega, et jäädvustada fantastilisust otse üle kandes!

Hello everyone!

It has been a long time since the last DnD took place, but with great joy I can announce that DnD TARTU is back! This summer’s sessions are special as we are collaborating with Magasini Tänava Suvila! Be sure to not miss them!

The very first face to face session will be held in Genialistide Klubi, Magasini 5 on the 9th of June from 19 to 21:30!
The theme for the very first session will be a cute cat girl!

Don’t worry, we’ll have signs pointing in the right direction and if you still can’t find the right place, look for a person wearing a black t-shirt with the DnD logo!

Due to restrictions there will be a limited number of seats, so be sure to reserve yourself a seat as only those with reservations are allowed in!

As for the supplies, if you don’t have any or want to try something new you can pick something from our trusty Kunst & Hobi supply crate!

I hope to see you all very soon with sharpened pencils and sketchbooks to capture awesomeness in a live session!

NB! Kõik meie sündmused toimuvad sel ajahetkel riigis kehtivaid piiranguid arvestades ning palume ka külastajatel neist kinni pidada. Lisaks jätab korraldaja endale õiguse teha muutatusi sündmusi ja nende korraldust puutuvates küsimustes.