Genialistide
Klubi

R
06 okt
21:00
Francis, Kaibald, Night Flies
Night Flies on uus ja kuum Tallinna rokkbänd, mis jõudnud 1,5 tegutsemisaasta jooksul välja anda ka üheksast loost koosneva debüütalbumi Smooth. Night Fliesi hoogsad ja suviselt kergete lugude kirjutamisel on ammutatud inspiratsiooni rokimaailma suurkujudest. Night Fliesi muusika räägib meid ümbritsevatest hetkedest, olukordadest ja mõtetest, mis lendavad mööda kiirelt ja märkamatult nagu suvine öö. Sügise võtab Night Flies vastu 29. septembril ilmuva singliga Final Stop.
***
Eesti ainsa kõrbe – Kaibaldi liivaku – järgi nime saanud bändi kõla kompab piire bluusi, roki, vesterni ja kantri maailmade vahel.
Eriline kõrbelik kitarrisaund aitab luua muusikale filmiliku meeleolu, sekka kergelt unelevaid 70ndate helinüansse. Laulja Liisi omapärane tämber toob kuulajani läbimõeldud laulusõnad, et igaüks saaks enda peas neist oma loo luua. Kaibaldi lood sünnivad sügaval Hiiumaa metsade vahel saunamajakeses, kus ülimat vaikust segab ainult mööda kõndivate lehmade ammumine.
Lisaks esinemistele naudivad bändi liikmed väga ka oma lugude põhjalikku loomisprotsessi koostöös Eesti parima 2021 aasta mixija/masterdaja/salvestaja Peeter Salmelaga.
Kaibaldi kava toob kuulajateni lisaks oma loomingule ka klassikalisi bluusilugusid ning tuttavamaid tänapäevaseid bluusi sugemetega palasid.
Tule kuula maagilisi meloodiaid, mis viivad sind sooja Kaibaldi kõrbesse seiklema!
Kaibaldi loomingut saab kuulata ja vaadata siit: www.kaibald.ee
***
Francis on lahe Eesti indibänd. Aastatega saavutasime oma muusikas perfektsuse ja et kusagile areneda polnud, läksime laiali. Kuna head asja on siiski raske vaka all hoida, anname aegajalt mõned eskklusiivkontserdid.
Kui sa pole meist kuulnud, oled paljust ilma jäänud. Tule nüüd kindlasti kuulama. Meie muss on mahe heatujumuusika kuhu on põimitud näpuotsaga melanholiat. Lood on ikka samad mis vanasti. See eest kostüümid on uued!
www.francisnoises.com
Pilet uksel 15€