Genialistide
Klubi

L
18 märts
21:00
FREAKANGEL + EVESTUS
18.03.23 • GENIALISTIDE KLUBI
FREAKANGEL – uue singli “Suicidal (Break The Cycle)” esitlus
EVESTUS – erikülaline
Pilet 15€
Freakangel on Eesti tumemuusika skene üks võimsamaid ja agressiivsemaid kollektiive. Alates bändi debüüdist 2010. aastal, on nende muusika liikunud dark electro-st industriaal-metali suunas.
Freakangel on välja lasknud neli albumit “The Faults Of Humanity”, “Let It All End”, “The Ones To Fall” ja “How The Ghost Became”.
“Suicidal (Break The Cycle)” on esimene uhiuus lugu pärast viimase stuudioalbumi “The Ghost Became” ilmumist 2017. aastal. Antud pausil Dmitry Darling tegeles oma kõrvalprojektidega SUICIDAL ROMANCE, MATTHEW CREED ja DXRLXNG.
FREAKANGEL tuleb tagasi kõige provokatiivsema ja võimsama looga, mille Alfa Matrixi plaadifirma on enam kui 20 aasta jooksul välja andnud!
“SUICIDAL (BREAK THE CYCLE) on väljas ja tasuta saadaval!
EVESTUS mahutab ennast mugavalt industriaalroki suht hägusatesse piiridesse, kui tema puhul üldse mingitest piiridest rääkida saab kuna ühest küljest on ta tuuritanud bändidega nagu Ministry ja Youth Code, teisalt võistelnud suht edukalt popifestaril Eesti Laul ja laulnud duetti Eesti räpikunni Genkaga.. pärast kolmeaastast pausi on bänd tagasi laval ning sel aastal plaanitakse avaldada ka uut muusikat.