Genialistide
Klubi

P
17 sept
19:00
HEXIS (dk) + Kuritarvitaja & Shrapnelle
Selle suve viimasel pühapäeval, pisut enne sügist pööripäeva, on Eestis taaskord võimalik näha Taani tumeda hardcore lipulaeva HEXIS, kes juba ainuüksi oma lõputu tuuritamisega on näidanud, mil viisil ollakse ihu ja hingega asja juures. Bänd, kes otsib alati uusi väljakutseid ning on varasemalt kolmel korral ka Tallinas üles astunud, soovis selle tuuri käigus esineda just Tartus!
Viimase 13 aasta jooksul on HEXISel olnud üle tuhande etteaste pea kaheksakümnes riigis, millest ära võiks mainida näiteks Kuuba, Mongoolia, Nepali, Fääri saared ning hiljuti nimekirja lisandunud Prantsuse Polüneesia ja Uus-Kaledoonia.
DIY-punk/hc skenest pärit ja oma juurtele truuks jääv kollektiiv segab eelmainitu kokku black metali kõla ning sludge ja doomi elementidega, mille tulemuseks kõrgelt hinnatud stuudioalbumid ning erakordse energiaga laetud kontserdid, mis on viinud nad ka sellistele suurfestivalidele nagu Roskilde, Bloodstock ja Roadburn.
Kohalikest bändidest panevad õla alla:
Kuritarvitaja – meie DIY-pungi skene au ja uhkus, kelle HM2-e saundist nõretav sludge/crust helisein pakub naudingut, tõmbab moshpiti käima ning lõpuks lööb su lihtsalt pikali.
Shrapnelle – verinoor ja vihane kollektiiv, kes oma vähese tegutsemisajaga jõudnud tunnustust koguda juba Tartust väljaski. Ka nemad on seganud oma hardcore enda maitse järgi black ja doom metaliga.
Uksed – 20:00
Bändid – 21:00
Pilet – 10€ / 12€ (esimesel tunnil / hiljem)
GenKlubi, Magasini 5, Tartu