Genialistide
Klubi

R
22 nov
19:00
«hirm ja jälestus Egeuse merel» esitlus Tartus

⚓Ahoi, kirjandushuvilised!⚓
Tõsielusarja «Üle parda» olete saanud jälgida ETVst ning nüüd sai ühe osaleja kogetu ka kaante vahele — reisikiri «hirm ja jälestus Egeuse merel» Tartu esitlus toimub 22. novembril Genialistide Klubis. Kohapeal saab sularahas soetada teost (17€), küsida autogramme ja teha pilti, kuulata mõningaid osasid raamatust ning esitada asjakohaseid ning rumalaid küsimusi.
Raamatuesitlusele järgneb kell 20:00 vaba lavaga kirjandusõhtu «Viimane neljapäev»:
https://www.facebook.com/events/388323178710788/
– – – – –
Ajakava:
19:00 – proloogi ettekandmine
19:10 – vestlus
19:30 – küsimuste/vastuste voor
19:50 – mingi osakese ettekandmine
20:00 – K6VN
[ajakavas võib toimuda muutusi ja pikemaks venida jne; algus jääb inshallah paika]
– – – – –
Sisukirjeldus:
Reisikiri «hirm ja jälestus Egeuse merel» on armutult otsekohene sissevaade telesaate ja selles osalejate suhetesse, mis toimib autori autoetnograafilise eneseavastusena kesk Egeuse merd.
Lisaks leiab raamatust muudki: lühireisikirja Sloveeniasse, kraterotoopilise novelli, raamatuarvustuse ning akadeemilise essee ümberlõikusest. Kirjanduslikud žanrid põimuvad ühtseks tervikuks, mis on oma autori nägu.
– – – – –
Tehniline värk:
Pehmed kaaned, 184 lk, sisaldab mustvalgeid pilte. Esitlusel 17€. Kirjastas YHISKASSA ehk siis oma kulude/kirjadega.
Siit leiab mõned isutekitajad: https://yhiskassa.ee/author/stewou/
Saatesarja järelvaatamine: https://etv.err.ee/988016/ule-parda
– – – – –
Tänusõnad:
Kõik Sloveenia reisil osalenud (Jure Dolar, Argo Paalmann, May Angerjärv, Mihkel Roolaid, Judaz), tõsielusarja tegemises osalenud (Sanna Kartau, Ken Saan, Ivar Heinmaa, Joosep Jürgenson, Riccardo Lelmi), venekeelseid sõnu kontrollinud Anna Kaare, minu antropoloogilisi oskusi arendanud Carlo Cubero, eestikeelset teksti toimetanud Mart Kalvet, ingliskeelset teksti toimetanud Ian Karell ja Kristi Ockba, küljendanud/kujundanud Indre Suur, ja kirjastamisega aidanud Siim Sinamäe — olen lõpmata tänulik teile kõige eest < 3
– – – – –
Näeme Genialistide Klubis
steven