Genialistide
Klubi

R
01 märts
21:00
Horror Dance Squad at Gen Klubi x Inter Omega

Horror Dance Squad on tagasi tartus!

Horror Dance Squad on Eesti modernse metali üks eredamaid tähti, kes oma gruuviva ja agressiivse muusikaga on Eesti lavalaudasid lammutanud juba 2014. aastast. Metal-muusika on bändile omaselt vürtsitatud nii elektroonika kui räpiga ning tegutsemisaja jooksul on avalikustatud EP “Game Changer” ja albumi “Leap”, mis mõlemad ka seda edasi annavad. Hiljuti avaldasid nad ka oma uue videosingli “Isn’t It Obvious”, mida kindlasti lavalt kuulda saab!
Bänd on andnud arvukalt kontserte nii Eestis kui välismaal ja koos esinenud artistidega nagu Comeback Kid, Dead By April, Adept, Eskimo Callboy, We Butter The Bread With Butter, Deez Nuts, August Burns Red ning mänginud ühel maailma suurimal metalfestivalil Wacken Open Air.

Muusikavideod:
Isn’t It Obvious: https://youtu.be/VfB5CuS9rTQ
Ships: https://youtu.be/68Qu9dJvApQ

Spotify: https://spoti.fi/2EyOK6i
IG: https://bit.ly/2I4TMOL

————————————————–

Inter Omega loob elavat, agressiivset ja tehniliselt ambientset metalmuusikat. Vankumatust energiast pakatav endanimeline debüütalbum ilmub 1. märtsil ning loomulikult saab see täies pikkuses nii Tartus kui Tallinnas ette kantud. Bänd ootab kõiki seda erilist sündmust tähistama!

Muusikavideod:
Resilience: https://youtu.be/vPXeQ2gOxA4
Catena: https://youtu.be/Nyltm7KjzTA

Spotify: https://spoti.fi/2HYP9Ca
IG: http://bit.ly/2v1u3e2

————————————————–

UKSED: 21:00
ESIMENE BÄND (TBA) 22:00
Pilet 21-22:00 6€
Alates 22:01 8€