Genialistide
Klubi

K
11 nov
19:05
Kaisa Ling Thing rändprassing Tartus
“Uute ja uute jookide tellides ähvardab oleng muutuda prassinguks.” O. Luts
Koomik Ann Vaida ning vodevillibluusi ansambel Kaisa Ling Thing astuvad koos üles Tartus Genialistide klubis! Tervitame rõõmuga nii kõiki austajaid, kes on pikisilmi oodanud kevadel edasi lükkunud šõusid, kogenud prassijaid kui ka neid, kes veel ei teadnudki, et vodevilli- ja huumoribluus nende elust puudu on.
Kaisa Ling Thing on Eesti huumoribluusi ansambel, mis paneb ühepalju rõhku nii muusikale, sõnumile kui ka šõule. Kasutades sajanditaguste USA mustade bluusinaiste laule ning Aapo Ilvese tõlkeabi, juhib Kaisa Ling Thing tähelepanu ühiskonna murekohtadele. Lisaks toob Ling Thing seekord publiku ette ka esimesed omaloomingulised neovodevillipalad, mille sisu on eestikeelne ja skandaalne, kuid lõbus.
Ann Vaida on koomik, kelle tähelepanekud keerlevad peamiselt viimaste poliitiliste intriigide või muude veidrate uudiste ümber. Ann on terav ja otsekohene ning pole absurdset pressiteadet, millest ta teadlik ei oleks. Tal on mõtteid maailma kohta ning ta kahtlustab, et maailmal on mõtteid ka tema kohta.
Ann Vaida on laval üksinda ja teeb nalja.
Kaisa Ling on laval bändiga. Laulab lõbusaid laule ja räägib väga tõsiseid lugusid!
Rene Paul mängib klaverit.
Argo Toomel mängib kontrabassi.
Peep Kallas mängib trumme.
NB! Tegu on laivmeelelahutusega, palume mõelda nii enese kui teiste tervise peale! Võtke kindlasti ühendust, kui seoses kontserdiga tekib muresid ja/või küsimusi.
********************************************
Kaisa Ling Thing rändprassing
11. novembril Genialistide Klubis (Magasini 5)
Kontserdi algus 19:05, uksed 18:30.
Kestus kena kolm tundi.
Pilet ukselt 12 €.
****************************************