Genialistide
Klubi

R
22 sept
22:00
KOAALA VABASTAMINE
MIS? – KOAALA VABASTAMINE ehk Suurejooneline Viimane Esitus ehk Vangistatud Koaala albumiesitluskontsert
KES? – Vangistatud Koaala ja sõbrad ehk sooja teevad Viktor Kuu ja Meelelärm
KUS? – Tartus Genialistide Klubi suures saalis
MILLAL? 22. septembril kell 22.00
MIKS? – Tule kohale ja saad ise teada!
KUI PALJU? – !!!MITTE MIDAGI!!!
AJAKAVA:
21.30 UKSED
22:00 Viktor Kuu
23:00 Meelelärm
00:00 Vangistatud Koaala
01:00 – 03.00 dj uqq b2b aldo ja vb torm kui ta viitsib
BÄNDIDEST LÄHEMALT:
VANGISTATUD KOAALA on Tallinnast pärinev kuueliikmeline pulma- ja peiebänd, kelle muusikast leiab hoolikas kuulaja vihjeid nii Mozartile kui ka Dostojevskile. Kes kõrget kultuuri ei hinda võib aga peaga kaasa noogutades teha vähemalt näo, et ta mõistab peenetundelist avangardistlikku helikeelt. Kui seegi sind ei motiveeri meie kontserdile tulema, siis vähemalt ei pea sa mõnel peenel salongiõhtul, kui räägitakse tõusvatest tähtedest muusikataevas, šampanjaklaasi käes väristades häbiga tõdema, et sa eI tEa Kes oN vaNgIStatUd koAaLA.
https://www.facebook.com/vangistatudkoaala
https://www.instagram.com/vangistatudkoaala/ https://www.youtube.com/…/UC7-3UbNv…/featured https://open.spotify.com/artist/6oJXFigLSTpt63KSEYsxyo…
VIKTOR KUU on Tallinnas tegutsev Post-Punk/Darkwave duo, kelle helipildis võib kuulda tugevaid 80ndate wave- ja industriaal muusika mõjutusi. Nende muusikale on omased monotoonsed rütmimasina sekventsid, igatsevad kitarri käigud, unelevad sündimaastikud ning saksakeelsed mõtisklused möödanikust ning igatsusest. Nende debüütalbum “Tot” nägi ilmavalgust aastal 2021 ning kuuldavasti on lähimal ajal oodata ka teist kauamängivat. Viktor Kuu on romanss kümnendite taguse masinliku analoog kõla ja häguse paneelika igavikulise üksildusega.
MEELELÄRMI liikmete näol on tegemist Tallinnast pärit nelikuga, kellele meeldib mürgel ja trall. Stiiliselt püsimatuna on nende põhiliseks ülesandeks rahvast liikuma saada ning selle jaoks vallutavad poisid sageli indieroki, folgi ning funkmuusika alasid. Bandiliikmete sünergia juba kuulajaid külmaks ei jäta ning oma stiililise eklektilisuse tõttu on tegemist sündmusega mida naljalt ei koge. Poiste tegemisi on lavalauad kogenud alates aastast 2021.
https://www.instagram.com/meelelarm/
https://open.spotify.com/artist/10SuiCl88tl47m2eXVhPFB…