Genialistide
Klubi

R
20 dets
19:00 - 04:00
Möku 10

Möku saab 10

See teeb koera-aastates umbes vanaisa või midagi sinna kanti. Aga sellise vanaisa nagu on näiteks vanameister Mick Jagger – kõike näinud rockstari. Õhtust hommikuni rock’n’roll – radikuliidi asemel puhas adrenaliin. Kuigi vanus juba kahekohaline, siis ei taha me veel lõpetada. Kuidas sa ütled Mr. Jaggerile, et on juba uneaeg?

Nüüd sõbrad, kujutage ette ühe rokkstaari sünnipäevapidu. Mida laual pakutakse ja mida sa kirjutad kaardi sisse? Õnne, tervist, armastust olete te juba meile tuuribusside kaupa toonud. Pigem teeme seda, mida me oskame kõige paremini – pidutseda.

Glämmid pidžaamad selga ja sussid jalga, sest me oleme kõik Mökud. Maailma parimas baaris võid tunda ennast nagu Londoni staadionil või kodus voodis ennastunustavalt hüpates. Teeme seda detsembris, kõik koos, 10 aasta jagu.

Seega ära väga muretse, kas jõuad õigel ajal või tahad tulla trussikutes – papale on tähtis, et oma armsake uksele ilmub. Ja igatahes saad sa meie poolt hellitatud, sest armastus sinu vastu on suur ja ega me muud moodi ei oskagi.

Näeme!

— english—
Möku becomes ten years old. It makes us grandpa in dog years. But cool one – like Mick Jagger, rockstar. Join us to celebrate the “rock’n’roll” that we’ve had for all these years.