Genialistide
Klubi

L
04 nov
20:00
MÖRT uue albumi esitlus +Borm Bubu & Swamp Mine
🐴MÖRT esitab värskeimat albumit “Fabulas vulgaris” täispikkuses Genialistide Klubis
27. oktoobril ilmub MÖRT sulest nende teine kauamängiv “Fabulas vulgaris”, mis on jätk nende 2021. aastal ilmunud debüütalbumile “Pangetäis bängereid”, mille kohalikud tulise armastusega vastu võtsid. MÖRTile omaselt segatakse kokku kaasahaaravad kitarririffid, nüüdisfolkloorist inspireeritud laulusõnad ja paras kogus jaburust. Lisaks teevad kaasa Eesti metali skeene üks omanäolisemaid uusi tulijaid BORM BUBU ja Tartu sludge metali veteranid SWAMP MINE
“Fabulas vulgaris” esimene singel “Mendid” on kuulatav siit:
https://www.youtube.com/watch?v=Bt1BsGKqqqM
MÖRT on Tallinna crossover metal´i viisik, kelle kaubamärgiks on kaasahaaravad kitarririfid, iroonilised laulusõnad ja naljad, mis ei pruugi trükimusta kannatada. Suvel 2021 nägi ilmavalgust bändi debüütalbum “Pangetäis bängereid” ehk kümme hoogsat lugu, mis kastavad kuulaja sügavale Eesti konnatiiki. Eesti Muusikaauhinnad 2022 jagamisel pärjati plaati ka Aasta Metalalbumi tiitliga. Hetkel tegeletakse usinalt teise kauamängiva valmimise kallal, millel olevat materjali võib terasem kõrv juba praegustel kontsertitel täheldada. Kuulata mõõdukalt ja omal vastutusel.
BORM BUBU kirjeldamiseks kõige täpsem viis, oleks seda kutsuda math rocki ja doom metali vaheliseks puuduvaks lüliks kuhu on aeg-ajalt süstitud ka džässi ja alternatiivset rokki. Kitarrid kulgevad strateegiliselt puhaste ja moonutatud helide piiril ning ületavad neid piire vastavalt Bubu vajadustele. Bänd loodi, et mängida Villem Epliku soolomaterjali, mis viimase kolme aasta jooksul kogunenud on. Lood on mitmekülgsed ja neid mängib üllatav ja kogenud kollektiiv muusikuid Eesti undergroundist ja kaugemalt.
SWAMP MINE – Mis tunne oleks saada korraga jalaga hammastesse ja sügavale soomülkasse tiritud? Vastus peitub Eesti sludge- ja doom-metal bändi Swamp Mine tihkest mudast nõretavas helis. Tartust pärit viieliikmeline bänd on esinenud pea kõigil Eesti lavadel ning siiani andnud välja kaks albumit – 2016. aasta “Bastard Blues” ning 2020. aastal peale nelja aastat higi, verd ja pisaraid ilmunud “Against the Grain”. Tõelisete Eesti underground-skene peidetud pärlitena on Swamp Mine valmis vallutama kõik, mis neile ette satub ning tooma oma intensiivse laivi kõigi kuulajateni.
Pilet: 15€ ukselt
Uksed: 19:00
Esimene bänd: 20:00