Genialistide
Klubi

T
10 mai
13:00
Must Kast: “Jõud”
“Jõud” on põhikoolile suunatud noortekas koolikiusust ja sõprusest. Lavastus valmis Tartu Forseliuse Kooli 7. klassi õpilaste loovtööde põhjal ja selle väljatoomine valiti 2016. aastal Tartu kõige laste- ja noortesõbralikumaks teoks. 2022. kevadel mängime “Jõu” kõige viimased etendused!
⬛ TARTU: 10. märtsil kell 11 ja 15 + 10. mail kell 13 ja 19 Genklubis
⬛ KURESSAARE: 22. märtsil kell 13 Kuresaare Linnateatris
⬛ HAAPSALU: 23. märtsil kell 14 Haapsalu Kultuurikeskuses
⬛ PÄRNU: 4. aprillil kell 13 Endla Teatri Küünis
⬛ VÕRU: 11. aprillil kell 13 Kultuurimajas Kannel
⬛ NARVA: 18. aprillil kell 13 Narva Vabal Laval
⬛ TALLINN: 19. aprillil kell 14 ja 19 Tallinna Vabal Laval
⬛ “Etendus annab kõigile usku, et meie oleme jõud. Meie ümber on jõud. Uskuda ennast ja teisi, meeldida endale ja lähedastele, leida ja avastada. Jõud aidata nõrgemaid, jõud vabandamiseks ja kahetsemiseks, jõud avastada maailm enda ümbert. Laval kohtuvad viis
põhikooliõpilast, kes pealtnäha on täiesti erinevad: pisiõde leinav tagasihoidlik Indrek, sportlik ning üsna enesekindel Robin, oma maailmas elav Lotta, vanemate lähedust igatsev Taavi ja iseseisev Mia, kes endast kaugemale pole jõudnud. Siiski on nad kõik sarnased.
Sarnasemad kui isegi oodata oskavad. Neis on jõud, kuid milline?” – Hanna Milk, Noorte Hääl 22.05.2016
⬛ TRUPP
lavastaja-dramaturg KAIJA M KALVET kunstnik ILLIMAR VIHMAR valguskujundaja KARL MARKEN helilooja MARTEN KUNINGAS liikumisjuht HELEN SOLOVJEV produtsent REELI LONKS otsemüük MAARJA KAASIK laval BIRGIT LANDBERG, JAANIKA TAMMARU, KAAREL TARGO, MIHKEL KALLASTE, SILVER KALJULA (TEMUFI)
⬛ TÄHELEPANU
Lavastuses kasutatakse muuhulgas roppu sõnavara. Soovitame lavastust tungivalt ka lapsevanematele. Must Kast kontrollib sissepääsul kõigi täisealiste külastajate nakkusohutust. Tõendita saali ei pääse ning piletiraha tagasi ei saa.