Genialistide
Klubi

R
26 mai
19:00
Night Flies debüütalbumi “Smooth” Tartu esitluskontsert + Kaibald & Francis
Uus rokkbänd Night Flies esitleb 20. mail Tallinnas ja 26. mail Tartus oma esimest kauamängivat debüütalbumit “Smooth”.
Albumil kõlavad hoogsad ja suviselt kerged lood, mille kirjutamisel on ammutatud inspiratsiooni rokimaailma suurkujudest. Night Fliesi muusika räägib meid ümbritsevatest hetkedest, olukordadest ja mõtetest, mis lendavad mööda kiirelt kui sume suvine öö. Albumil kõlavad lood on kirjutatud viimase paari aasta jooksul ning salvestatud käesoleval kevadel legendaarses Linnahalli stuudios.
Sinul jääb üle vaid aknad alla lasta, lood mängima panna ja suund päikeseloojangu poole võtta!
***
Eesti ainsa kõrbe – Kaibaldi liivaku – järgi nime saanud bändi kõla kompab piire bluusi, roki, vesterni ja kantri maailmade vahel.
Eriline kõrbelik kitarrisaund aitab luua muusikale filmiliku meeleolu, sekka kergelt unelevaid 70ndate helinüansse. Laulja Liisi omapärane tämber toob kuulajani läbimõeldud laulusõnad, et igaüks saaks enda peas neist oma loo luua. Kaibaldi lood sünnivad sügaval Hiiumaa metsade vahel saunamajakeses, kus ülimat vaikust segab ainult mööda kõndivate lehmade ammumine.
Lisaks esinemistele naudivad bändi liikmed väga ka oma lugude põhjalikku loomisprotsessi koostöös Eesti parima 2021 aasta mixija/masterdaja/salvestaja Peeter Salmelaga.
Kaibaldi kava toob kuulajateni lisaks oma loomingule ka klassikalisi bluusilugusid ning tuttavamaid tänapäevaseid bluusi sugemetega palasid.
Tule kuula maagilisi meloodiaid, mis viivad sind sooja Kaibaldi kõrbesse seiklema!
Kaibaldi loomingut saab kuulata ja vaadata siit: www.kaibald.ee
***
Francise muusikat võib iseloomustada seguna dream popist ja indie rockist. Kovineerides sumeda naisvokaali, puhtad ja käredad kitarrihelid ning mitmekesised rütmimustrid, loob Francis positiivset heatujumuusikat, millesse on lisatud näpuotsaga melanhooliat.
Francise muusikat on inspireerinud sellised muusikud nagu Slowdive, Camera Obscura, London Grammar, Florence and the Machine, Warpaint jpt.
Francise kohta leiab rohkem infot nende kodulehelt: www.francisnoises.com
***
Ajakava:
19.00 Uksed
20.00 Francis
21.00 Kaibald
22.00 Night Flies
Pilet uksel 15€.