Genialistide
Klubi

N
14 nov
19:00
Improkirjutamine

Improkirjutamine on nagu improteater, aga kirjutamisega!

Sel korral kirjutavad värskeid tekste Liisa Koik, Laura Porovart ja Sander Vesik. Lisaks on esmakordselt olemas vaba arvuti, mille taha võib istuda igaüks! Lugejatena on kohal vabakutseline näitleja Katrin Kalma ja Pamela Ebber.

Avalik improkirjutamine näitab üht võimalikku tekstiloome viisi. Olemasolevatele raamidele lisab publik detailid ja kirjutajatel on 3 kuni 7 minutit, et… kirjutada. Kohal on ka inimesed, kes vastvalminud tekstid ette loevad, nii et saladuseks ei jää sel õhtul midagi. Kui improteatris sünnib etendus näitlejate ja publiku koostöös, siis improkirjutamisel tekivad samamoodi tekstid. Korraldajal ja mängujuhil Marite H. Butkaitel on välja vaadatud mõned kirjutamisharjutused, mida interaktiivselt ja kollektiivselt lahendama asutakse. Värsked tekstid on eriilmelised – vastavalt harjutustele ja loosipurgist tõmmatud juhistele võivad sündida nii luuletused, stseenid, monoloogid kui ka palju muud. Kõik on võimalik!

Järgmised kirjutamised toimuvad 12.12.19 ja 16.01.2010. Kui soovid kirjutajana üles astuda, siis anna aga teada! 😉 🙂

Improkirjutamisest ja loovkirjutamisest on võimalik kuulataka IDA raadio saatest “Rõhk”, kus kord käisid külas Butkaite, Kaisa Berg ja Mihkel Seeder. https://idaidaida.net/jarelkuulamine/rohk-22-10-19

Improkirjutamise toetajad ja partnerid on Genialistide Klubi, baar Möku ja Göök.