Genialistide
Klubi

K
07 juuli
18:00 - 22:00
Paranduskohvik Suvilas

Paranduskohvik (ehk Repair Café). ENG below!
Masstootmise ja -tarbimise trend suunab meid katkistest asjadest kiiremas korras lahti saama ning toetab nende asendamist uutega. Paranduskohviku eesmärk on näidata, et asju saab (ka ise!) parandada ja neile uue elu anda. Nii on võimalik igaühel hoida keskkonda ja toetada jätkusuutlikku mõtteviisi.Kuidas see käib? Igaüks saab kaasa võtta oma parandamist vajava(d) eseme(d) ning kohalolevate meistrite abiga need KOOS korda teha.
Seekord saab tulla:
-Elektroonikaga
-Mööbliga
-Riietega
-MänguasjadegaIga asja parandamiseks on meistriga koos ette nähtud maksimaalselt tund, et iga inimene leiaks oma võimaluse konsultatsiooniks. Kui parandamisega peaks minema kauem, annab meister sellest esimesel võimalusel teada.
Kohal on olemas parandamiseks kõik vajalik. Juhul, kui teate, et on asja korda saamiseks on tarvilik mõni konkreetne asi, palume need endil kaasa võtta.
Üritus on TASUTA!*
____________________________________________

The trend of mass production and consumption leads us to get rid of broken things and quickly replace them with new ones. The goal of the Repair Cafe is to show that things CAN be repaired! It is thus possible for everyone to maintain the environment and support a sustainable way of thinking.How to participate? Take the object(s) that need to be repaired and with the help of our professionals you can repair the object(s) TOGETHER.
You can get help in the following areas:
* Electronic equipment
*Tools
* textiles and sewing
* toysEverything you need for repair is available at the location: glues, tapes, soldering tools, fabrics, threads, bolts, screws, knives, drills etc. In case you know that there is a need for some specific thing, such as: screen, gasket, lock, etc., to get things done, we ask you to take
them with you.
The event is FREE!*