Genialistide
Klubi

R
26 apr
21:00
Jazzkaar: PARIS_MONSTER (USA)

Jazzkaar 2019
PARIS_MONSTER (USA)
Reede, 26. aprill 2019 kell 21.00 Genialistide Klubi, Tartu

-In English below-

Ameerika juurte-roki uueks näoks pürgiv duo paris_monster on julgelt kätte võtnud muusikamaailma uuenduslikuma arsenali ja liitnud selle rokiajaloo traditsiooniliste meloodiajoontega. Nende hübriidses kõlas sulanduvad ühtseks helimassiks sündipopp ja garaažirokk, rütmikeskne gruuv ja võimsad helivallid, mida kannavad tugevad laulumeloodiad.

Brooklyni koosluse iga lugu on tugev kontsentraat ja seni singlikeskne paris_monster on 2019. aastal jõudmas oma debüütalbumini. Laulukeskne plaat “Lamplight” puudutab ka soul-funk toone, millest koos elektroonikaga on vormunud lausa staadionlikud kõlad. Nende kontserdid on tekitanud hämmastust – millist helivalli suudavad tekitada vaid kaks meest trummide, bassi, klahvpillide ja vokaaliga. paris_monsteri inspireeriv lähenemine bluus-folk traditsioonile on ühtaegu hüpnootiline ja kindlasti ka kaasakiskuv.

Koosseis:
Geoff Kraly – bass, elektroonika
Josh Dion – trummid, vokaal, elektroonika

Lingid:
https://www.facebook.com/theparismonster/
www.parismonster.com
www.instagram.com/theparismonster
www.vimeo.com/theparismonster
https://www.youtube.com/user/parismonsterband
https://www.youtube.com/watch?v=44lKiboSJM4

-In English-
Beat-driven. Employing heavy elements of funk and soul, paris_monster closes the gaps between synth-pop & garage; between modern detail and old-school grit. Solid earth. Soaring soundscapes. A mass of noise. Volatility. Vocal singularity.

The Deli NYC calls paris_monster “a precise, complex and sophisticated mechanism” with a “a monstrous instrumental technique”, delivering a sound that “could be the new face of American roots rock”.