Genialistide
Klubi

R
06 aug
18:00 - 22:00
Ratastel tätoveerija Suvilas

“On hulgaliselt inimesi, kes arvavad, et Eesti parim tätoveerija on Mico Goldobin. Võib muidugi küsida, kas tätoveerimisalal või kunstis üleüdse leidub kohta niisugusel kategoorial nagu “parim”. Ilmselt mitte, sest puudub ju kunstis objektiivsus, aga igal juhul on Mico tugev, väga tugev artist. Pean tunnistama, et ta on ainus Eesti tätoveerija, kelle kunsti vaadates on mitu korda mõttesse kerkinud sõna “geenius”.” – tekst tatoveering.ee lehelt

Mico on tegelenud tätoveerimisega pea 18 aastat. Alguse sai see 15-aastaselt isetehtud masinaga. Micolt küsides, et mis ta senini suurim saavutus on, vastas ta, et ta pole veel lolliks läinud selle aja ja elu jooksul. Töödanud on ta nii siin kui kaugemal, reisinud palju ja hoo pealt tätoveeringuid teinud. Stiil on aja jooksul muutunud palju, hetkel on selleks etniline blackwork, mustrid siit ja mujalt, floora ja fauna.
Kui loetu tekitas sinus tunde, et võiks ju ühe spontaanse või miks mitte ka juba pikemalt mõttes mõlkunud tätoveeringu endale teha lasta, siis võta 18. juuni õhtu endale vabaks ja tule kohale. Sel korral kasutab Mico handpoke tehnikat.

Vaata ka ta Instagram’i: https://www.instagram.com/micogoldobin/

Hinnad sõltuvad tätoveeringu suurusest ja need kehtestab artist kohapeal. Tasumine ainult sularahas.

NB! Kõik meie sündmused toimuvad sel ajahetkel riigis kehtivaid piiranguid arvestades ning palume ka külastajatel neist kinni pidada. Lisaks jätab korraldaja endale õiguse teha muudatusi sündmusi ja nende korraldust puutuvates küsimustes.