Genialistide
Klubi

R
11 dets
19:00
Rauno Kuusik – “Narr”
Tere!
Mina olen Rauno. Stand-up koomik ja nüüd olen jõudnud verstapostini, millest paljud stand-up koomikud unistavad ja magusaid unenägusid näevad. Nimelt on välja tulemas minu esimene tunniajane sooloshow – “Narr”. Soolotunni sisuks on seitsme tegutsemisaasta jooksul erinevatel Eesti stand-up esinemistel katsetatud ja proovitud naljad. Kavas leidub nii igihaljaid koomuskeid, mis on juba tõusmas klassikute staatusesse, kui ka üsnagi värske materjal, mis on saanud kõvasti läbi proovimist viimastel kuudel. Ühisnimetajana võib öelda, et kohati on need mõtted ja ideed naeruväärsed, kuid alati naeru väärt. Sellest tulenevalt ka show nimi “Narr”.
Aga nüüd sa mõtled sama, mida üks Delfi anonüümne kommentaator paar aastat tagasi kirjutas:
“Kes on Rauno Kuusik?”
Teised Comedy Estonia koomikud on mind kirjeldanud nii.
“Rauno on seikleja, kes tihti satub igasugu sekeldustesse. Laval kirjeldab ta olukordi oma elust, kuhu ta sattunud on ning kuidas need alati mingisuguse absurdse lõpuni jõuavad. Tagasi vaadates muidugi nentides, et on neis olukordades enamasti ikka ise süüdi, ent sellest ta end heidutada ei lase.”
“Kunagi kirjutati Viljandis ühe baari külalisteraamatusse, et sel õhtul esinenud Rauno oli “nagu kõik Raunod ikka”. Kuidas võtta? Eks Rauno olegi klassikaline Eesti mees, kes alguses tuleb lavale oma kaljukindlat kesta demonstreerima. Aga juba esimese minutiga sulab ta üles ja kui ta oma äpardustest rääkima hakkab, ei jäägi muud üle kui lihtsalt naerda. Lood, mis on nii tõetruud, et tahaks nutta, aga tegelikult on hoopis põrgulikult naljakad.”
Ise ma lisaks, et minu seiklushimu on küll veidi vaibunud, kuid uudishimu mu ümber juhtuva ja toimuva vastu on aina suurenenud. Ning teistest Raunodest erinen ma vähemalt ühes aspektis – neil pole välja tulemas oma stand-up show. Kuigi ma pole väga kursis, millega Rauno Pehka tegeleb.
Raunot soojendab Ardo Asperk.
Show on soovitatavalt vanusele 16+.
Kestab orienteeruvalt 2 tundi koos vaheajaga.
Piletid müügil Piletilevis ning Piletilevi müügipunktides.
COVID-19 leviku tõttu palume suhtuda hoolivalt enda ja teiste publikuliikmete tervisesse ning haigusnähtude ilmnemisel koju jääda.