Genialistide
Klubi

R
10 mai
22:00
Mailaul: Reket

Tom-Olaf Urb lavanimega Reket on nimekaim Eesti räppar, kelle viimased kolm albumit “Tuule tee” (2015), “Super ei” (2017) ja “Rahu” (2018) on leidnud tunnustust erinevates sfäärides.

Viimastel aastatel on teda oodatud nii festivalidele, klubidesse kui ka Eesti Muusikaauhindade hip-hopi kategooria nominentide hulka.

PILETIINFO:
Pilet eelmüügist 7 € (kuni 10.04 k.a)
Alates 11.04 7 / 9 €
Pilet kohapeal 10 €

Mailaul on kohtumine muusika algallikaga. Festival esitleb autoreid, kes on loonud ise nii muusika kui ka tekstid, põimides loomingusse oma mõtted, tunded, väärtused ja elupildid. Publik saab artisti loomingust osa kõige ehedamal kujul.

Festivali avavad Lauri Saatpalu ja Jaan Sööt kontserdiga Tartu Jaani kirikus. Vaimukate ja karismaatiliste lavaisiksustena tuntud autorid lubavad tuua rahva ette loomingu, mida üheltki seniselt helikandjalt ei leia.

Erinevatel festivalilavadel annavad kontserdid veel Tanja Mihhailova, Birgit Sarrap, Mihkel Mattisen jt. Värske ühise kavaga on välja tulnud ka Eeva Eensaar-Tootsen ja Krista Joonas.

Lisaks toimuvad kontserdid Tartu Kvartali keskuses, mille südames valmib julgustav pesa noortele muusikutele. Oma loomingut esitlevad alustavad ja juba tegutsevad andekad noored autorid ning õdusat meeleolu loovad mitmed pop-up ülesastumised.

Mailaul vaatab muusikasse sügavalt ja toob esile loomislood, mis peituvad teose sõnade ja muusika taga. See on muusika inimesele, kes soovib mõelda, tunda ja tunnetada esineva autoriga kaasa.

Festival Mailaul toimub 8.–11. mail Tartu Jaani kirikus, Genialistide klubis, Kvartali keskuses ja mujal.

Lisainfo: www.mailaul.ee

#mailaul