Genialistide
Klubi

N
24 sept
19:00
RSRi mälumäng 24.09 / Tartu Tudengipäevad
Kallid sõbrad, suur rõõm on teatada, et 24. septembril toimub järjekordne Rahvusvaheliste Suhete Ringi mälumäng!
Mälumäng koosneb 25-st põnevast küsimusest, mis on põhiliselt seotud ajaloo ja välispoliitikaga, kuid abiks osutub ka üldiselt lai silmaring, mis tähendab, et ühegi ajalookroonika lugemiskontrolli me kindlasti ei tee. Kasulikuks võib aga osutuda teadmine, kus oli Gondor, kui Westfold langes.
Osalema ootame kuni 4-liikmelisi võistkondi. Mälumänguks on vajalik eelregistreerimine aadressil carlos.kleimann@gmail.com. Registreerudes palume saata võistkonna nime ning liikmete nimed. Kohtade arv on võistkondade hajutuse tagamiseks ruumis piiratud, seega tasub registreerumisega kiirustada!
Mäng toimub Genialistide Klubi ülemise korruse saalis algusega kl 19.00. Parimatele võistkondadele on mõistagi kaetud esinduslik auhinnalaud. Alumisel korrusel on avatud ka baar, kust kõva mõttetöö kõrvale õlu või paar näppu võtta on väga teretulnud. Üritus kuulub Tartu tudengipäevade kavasse.
Kohtumiseni mälumängul!
Mälumängu toetavad: Välisministeerium, Petrone Print, ERM, Õllenaut, Krisostomus jt.
Küsimused: Hans Markus Kalmer, Carlos Kleimann, Fred Gregor Rahuoja, Rauno Matvejev, Olle Paas ja Johannes Vahe.
NB! Kui oled viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kui sul on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (nt palavik, kuiv köha, hingamisraskused), siis palun jää koju! Soovi korral võime pärast mängu toimumist sellisel juhul küsimused ka koduseks nuputamiseks e-postiga saata.