Genialistide
Klubi

R
29 dets
19:00
Ruutu 10 Fantastiline nelik
Rauno, Toivo, Märt ja Kristjan on Ruutu10 fantastiline nelik. Selle vinge tiitli said nad iseendalt.
Etendusel Fantastiline nelik saab näha kahemehe improetendusi nagu Rauno ja Toivo (koosseisus Rauno Meronen ja Toivo Värbu) ning Kahe Vahel (koosseisus Märt Samma ja Kristjan Vatter).
Rauno ja Toivo – Nad piirduvad ühe publikust saadud inspiratsioonisõnaga, mis määrab umbes 30 minuti pikkuse improetenduse alguspunkti.
Kahe Vahel – Märt ja Kristjan alustavad etteastet publikuliikme poolt pakutud muusikapala saatel. Nad inspireeruvad muusika emotsioonist ning seejärel improviseerivad kuni 30 minuti pikkuse näidendi.
Lisaks saab näha kõiki nelja ka koos improviseerimas.
Raske on ette ennustada, millest nende etteasted räägivad, kuid seni on need olnud südamlikud, koomilised ja kaasahaaravad. Etendusel Fantastiline nelik saadud kogemust kirjeldavad kõige paremini publikust saadud tsitaadid:
“Mind kõrvallauast murelikult jälginud väike tüdruk teatas, et kui ma nii palju naeran, siis mul tuleb pissihäda ja tal oli täielik õigus.”
“Oi, see oli nii naljakas! Täitsa segane
“Väga andekad kutid!”
Etendus kestab 2 tundi, aga pärast seda on ka mitteametlik lühike improjämm, kus saab improviseerida stseene koos meie esinejatega.