Genialistide
Klubi

L
19 juuni
19:00
Strych:9 – PARASIIT albumi esitluskontsert + Bloodfeather ja Sküllfükk Satänik Slüts
Strych:9 on 2018. aastal Tartus asutatud viieliikmeline raskemuusikat viljelev grupeering, mille muusikat iseloomustab omapärane segu nu-, death- ja industrial metalist. Bändi esimene laia kõlapinda leidnud debüütsingel «Sacrifice» ilmus 2020. aasta septembris ning siiani on koos singlitega välja antud kolm muusikavideot. 2021. aasta mais avalikustati bändi debüütalbum «Parasiit». Bändi toob taas Tartusse oma palavalt oodatud võimsa ja energilise show. Õhus saab olema elektrit!
Strych:9 Facebook: https://bit.ly/3bnRoh7
Parasiit YouTube’is: https://youtu.be/b_cufyEPW2k
BLOODFEATHER on 4 kutti Tartu tänavatelt, kes segavad mõjutused rokist ja metalist üheks kokteiliks, mis jätab sulle veremaitse suhu ja südame kiiremini taguma.
SKÜLLFÜKK SATÄNIK SLÜTS moodustati inimtühjas Eesti alkopökalüptilisel tühermaal aastal 20XX, kui räpakollid Vödkamizer ja Motörbreath otsustasid purjus deliiriumis olles ühendada jõud, et rahuldada oma kustumatut janu Speed Metali vastu ning olla isehakanud kiireim bänd Tartus. Kiiresti värvati endale Beerhämmer, et natuke nahka peksta, aga ka trumme mängida.
Lubades saada otsale ja kulistada õlut, mängides seksi ja alkoholi poolt toidetud tussimagnetiga jõujaama stiilis Speed Metalit, tuntud ka kui B.D.S.M (Black/Death/Speed Metal) kummardades metal-jumalaid Venom, Motörhead, Sabbat, Shitfuckers, Abigail, Barbatos ja Tank ning kasutades oma võimalusi toore energiaga ja kompromissideta.
Need rämedad dipsomaanid on salvestanud 7 originaallugu oma demo “Uncut Speed” jaoks, mis tulevad välja kassetil Corrupted Flesh Recordsi alt. Need lood on kiired, valjud ja märatsevad, keskendudes peamiselt toorele rokenrolli seksapiilile, fantaasiarikastele maadele ja suurele alkoholi tarbimisele. Lisaks lauludele seksihulludest musta maagia nõidadest saatana liigas ja suures mahus alkoholitarbimisest leiab demolt veel loo, millel on külalisvokalistiks Vincent Eesti Black Metal bändidest Pime ja Kõdu. Praegu töötavad nad split-albumi kallal, mis sisaldab kahte uhiuut lugu ning samuti kirjutavad nad täispika albumi jaoks materjali. Ole valmis saama sensuaalset kõrvaseksi, kuniks su kõrvad tulevad.
Ürituse pilet: 7€
Strych:9 is a five-piece heavy music group founded in 2018. Their music is characterized by a peculiar mixture of nu-, death-, and industrial metal. Band’s well-received debut single «Sacrifice» was released in 2020 September and has since released three music videos. In May 2021, the band released its debut album «Parasiit». For the second time, Strych:9 brings their powerful and energetic show to Tartu. Feel the electricity in the air!
Strych:9 on Facebook: https://bit.ly/3bnRoh7
Parasiit on YouTube: https://youtu.be/b_cufyEPW2k
BLOODFEATHER is a band from Tartu, Estonia, that mixes rock and metal genres – a cocktail that leaves blood in your mouth and feathers in the air.