Genialistide
Klubi

T
29 aug
20:30
Suve viimane müra: KRIISKA JA KISENDA
Suve lõpp toob hoovi veel head muusikat! Tule ela kaasa noortele artisitidele. Teie astuvad kolm alternatiiv muusika bändi:
SHRAPNELLE
Tartu noorte raskekahurväe kõige värskem rügement on teie ees! Black- ja doom metali ning crust punki elementidega läbi immutatud toores hardcore punk, plahvatuslik elamus garanteeritud.
CUNT TERRORIST
Cunt Terrorist on muusikaline kaos mis laveerib müra piirimaadel ning sihitult ringi ekseldes kaldub kord ühele, kord teisele poole. Improviseeritud noisegrindi duo kaasab oma igasse etteastesse ka publiku ning vahel ka külalisvokaliste. Cunt Terrorist oleme meie, aga seda võite olla ka teie.
https://nossu.bandcamp.com/…/do-you-really-love-your…
PROKRUSTES
Prokrustes laiatab teie kõrvadele täie rauaga, lühidalt, otsekoheselt ja valjult. Poliitiliselt ja emotsionaalset laetud lüürikat saadavad üha kiiremate tempode poole püüdlevad trummid ja raskelt ning teravalt kriiskav kitarr.
Üritus on tasuta, kuid annetused on oodatud 🙂
Hea ilmaga oleme õues, vihmase ilma puhul toas!