Genialistide
Klubi

P
28 aug
18:30
Suvehääled stand-up tuur
Suvehääled stand-up tuur on uus suvetuur, kus saab näha koomikuid, kes on tuntust kogunud meie Open Mic üritustel. Pärast raamatutarkuste õppimist ning rahva peal teadmiste katsetamist on nad valmis saanud täiesti omataolise tuuri, mis näitab, et Eesti stand-up maastikul on uued tuuled tulemas!
Lavale astuvad:
Ann Vaida
Aleksandr Popov
Piibe Kirke Aljas
Madis Kurm
Tiina-Maria Tali
Claus Mootse
+ veel Comedy Estonia koomikuid
Ann Vaida on koomik, kelle tähelepanekud keerlevad enamasti viimaste poliitiliste intriigide või muidu põnevate ja veidrate uudiste ümber. Ann suudab ka kõige ükskõiksema publiku liikme naerma ajada enda kavalate naljade ja lustlikke lugudega.
Aleksandr Popov on turvamees, kes teenib oma päevast leiba koolipapa ja õppejõuna. Ei ole asju, millest see mees ei oskaks rääkida. Ta võib rääkida nii põhikooli noorte muredest kui ka tähelepanu pälvinud päevakajalistest ühiskonna muredest või poliitpläkkidest.
Piibe Kirke Aljas on neiu, kes teab mida räägib. Tema jaoks ei ole tabuteemasid ja kuna ta tegeleb nii mitme asjaga, siis asju, millest rääkida, tema elus juba juhtub.
Madis Kurm on väga omanäoline koomik, kelle jututeemad ulatuvad seinast seina. Ta võib huvitavaks rääkida nii kastekannu kui ka liiklusmärgi. Tema lood on kohati jaburad aga samas loogilised, mistõttu on raske temaga mitte nõustuda.
Tiina-Maria on neiu kelles on särtsu rohkem kui duracelli jänestes. Tema eneseiroonia ja nooruslik naiivsus loovad kujundeid, mis viivad tagasi lapsepõlve. Aga ärge laske ennast ära petta – nende lokkide all on peidus suurem varasalv kui meie riigieelarves.
Claus Mootse on justkui sinu vanaema parim sõber, kes jaanilõkke ääres oma lugudega ajab kõhud kõverasse nii 5-aastasel Mial kui ka 106-aastaseks saaval Salmel. Tema lugudest leiab alati keegi midagi, millega samastuda.
Augusti lõpus on võimalik Suvehääled stand-up suvetuuri näha Tallinnas, Võsul, Haapsalus, Pärnus ja Tartus!
Kõik piletid on müügil www.pood.comedyestonia.com/piletid
*************************
Üritus algab kell 19.00! Uksed avame 18.30.
Piletid on eelmüügis Comedy Estonia veebipoes – www.pood.comedyestonia.com/piletid alates 20.07 10:00 ja kui kohti alles, ka kohapeal ukselt.
Show kestab umbes 2h koos vaheajaga ja on soovitatavalt 16+
*************************