Genialistide
Klubi

K
04 märts
20:00
Tanel Ruben „Üksi karjääris“

Tanel Ruben – trummid, sämpler, hääl, IPAD

Seekordsel kontserdil saavad pea kõik omadused ja oskused ühes isikus kokku.

Soolo kava hõlmab endas nii traditsioonilist soolot trummikomplektil kui ka elektrooniliste vahendite kasutamist koos trummikomplektiga. Esitusele tulevad nii palad, mis on range vormi ja liikumisega, kuid samuti teoseid, millel ei pruugi olla ei otsa ega äärt

Tanel Ruben on jazzmuusik, trummar, õppejõud ja helilooja, kestegutseb muusikuna aktiivselt alates 1990-ndatest aastatest. Tanel on salvestanud üle 60 heliplaadi, millest 9 on ta produtseerinud ise. Lisaks vabakutselise ametile töötab alates aastast 2000 Eesti Muusika ja-Teatriakadeemias dotsendina. Samuti on ta üks jazzmuusika osakonna loojatest koos Jaak Sooääre ja Raul Söödiga Eesti Muusika ja Teatriakadeemias. Tanel Ruben on koostööd teinud erinevate teatritega ja osalenud nii muusikuna kui ka muusika loojana üheksas etenduses erinevates Eesti teatrites. Heliloojana on Tanel kirjutanud üle saja muusikapala erinevatele koosseisudele. Tanel Ruben on musitseerinud väga mitmete tuntud muusikutega nii Eestis kui ka välismaal: David Liebman, Avishai Cohen, Anders Jormin, Brian Melvin, Omar Torez, Alexey Kruglov, Jaak Sooäär, Miguel Cruz, Raimonds Pauls ja paljud teised.

Kuula:

https://soundcloud.com/tanel-ruben-91224115/no-answers-tanel-ruben-feattuuli-velling/s-YDZB6

 

Tanel Ruben – drums, sampler, voice, IPAD

This time around, almost all the qualities and skills will come together in one person.The solo program includes both a traditional solo on a drum set and the use of electronic instruments with a drum set. There will be pieces that are strict in form and movement.

Tanel Ruben is a jazz musician, drummer, lecturer and composer who has been active as a musician since the 1990s. Tanel has recorded over 60 records, 9 of which he has produced himself. In addition to his freelance position, he has been a docent at the Estonian Academy of Music and Theater since 2000. He is also one of the founders of the jazz department with Jaak Sooäär and Raul Sööt at the Estonian Academy of Music and Theater. Tanel Ruben has collaborated with various theaters and participated as a musician and composer in nine shows in various Estonian theaters. As a composer, Tanel has written over a hundred pieces for various compositions. Tanel Ruben has performed with a number of well-known musicians both in Estonia and abroad: David Liebman, Avishai Cohen, Anders Jormin, Brian Melvin, Omar Torez, Alexey Kruglov, Jaak Sooäär, Miguel Cruz, Raimonds Pauls and many more.

Listen:

https://soundcloud.com/tanel-ruben-91224115/no-answers-tanel-ruben-feattuuli-velling/s-YDZB6