Genialistide
Klubi

E
29 nov
13:00
tühistatud! Teater Must Kast: “5 граммов”
sündmus on tühistatud
“5 grammi” on venekeelne monolavastus põhikoolile, kus käsitletakse ühe tavalise noormehe kujunemist süstivaks narkomaaniks.
“5 граммов” – это моноспектакль для учеников о превращении обычного парня в колющегося наркомана.
⬛ JÕHVI: 18. oktoobril 2021 kell 13 Jõhvi Kontserdimajas
⬛ TALLINN: 22. novembril 2021 kell 13 Lindakivi Kultuurikeskuses
⬛ TARTU: 29. novembril 2021 kell 13 Genklubis
⬛ PIKEMALT / БОЛЬШЕ:
teatermustkast.ee/lavastused/5-grammov
⬛ “Sellised intensiivsed stseenid, kus rohkem näidatakse ja vähem räägitakse ning aeg-ajalt tuleb mängida ka mitut tegelast (neist üks värvikamaid on mutike, kelle juurde ta raha hankimiseks vargile läks, olles kehastunud veemõõdikukontrolöriks), pole näitlejale kerge katsumus. Žilenko saab kõigi üleminekute ja tempomuutustega kenasti hakkama. Samuti on temas seda haprust ja haavatavust, mis tunduvad üheskoos üha kasvavatest füüsilistest ja vaimsetest kannatustest tingitud rämedusega tegelaskuju avamisel igati täpsed.” – Tambet Kaugema, Sirp 31.05.2019
⬛ TRUPP
autor KÄTLIN PADESAAR lavastaja SILVER KALJULA (TEMUFI) tõlkija MAIA SOORM valguskujundaja SANDER ALEKS PAAVO (Ugala Teater) produtsent REELI LONKS tehnikud KRISTO KUUSIK JA KAAREL TARGO vestlusringid SIRLE BLUMBERG JA ALEKSANDR ŠKUT otsemüük POLINA LJAŠEVA laval ALEKSANDR ZHILENKO (Vene Teater)
⬛ TÄHELEPANU
Must Kast kontrollib sissepääsul kõigi täisealiste külastajate nakkusohutust. Tõendita saali ei pääse ning piletiraha tagasi ei saa.