Genialistide
Klubi

R
24 mai
21:00
The Boondocks & Arg Part

The Boondocks ja Arg Part toovad Genialistide klubisse head live soundi! Sel õhtul kohtuvad parim eestikeelne funk ning ingliskeelne indie-rokk. Need bändid on tuntud just eelkõige live-elamuste poolest.

The Boondocks on Pärnu juurtega indie-rock punt, mis on läbi aastate esinenud mitmetel mainekatel festivalidel ning valitud muuhulgas Tallinn Music Weeki publikulemmikuks. Viimane album “How to Build a Love Bomb” on toonud moodi tagasi mahlased retrosaundid ning põiminud neid tänapäevase indievoolavusega, kattes maitsekalt ja pealesurumatult kogu helispektri. The Boondocksi looming ja lüürika tungib live-ettekandes otse nii nõudliku melomaani kui ka vähemnõudliku muusikaarmastaja hinge.

The Boondocks – That ’60s Song
https://youtu.be/JHNF3K44nsY

The Boondocks – Plastic Century
https://youtu.be/aub7tRNXql8

Pealinna bänd Arg Part meelitab sel õhtul kohale suvist vaibi. Kuumad trompetid ja saksofonid. Kellavärgina töötav bass ja trumm, hoides tihedat funky gruuvi ning jättes ruumi bluusiliku tunnetusega kitarrile ja karismaatilisele eestikeelsele vokaalile, neelavad su puusanõksu kohe endasse. Arg Part on tõeliselt laiakõlaline bänd ja seda 100% lives. Lavalt paiskuv nooruslik energia ja ellusuhtumine võivad kujuneda su talve jooksul pisut jahtunud hinge taas kuumaks kütvaks jõuks.

Arg Part – Kiizu
https://www.facebook.com/HommikAnuga/videos/1665776040169501/

Arg Part – Valguskiir
https://youtu.be/Nr4A0rrMaEk

Tule tervita peagi saabuvat suve muusikalise elamusega!

Uksed 21:00
Esimene bänd 22:00

Pilet 6€ / alates 22:00 8€