Genialistide
Klubi

R
27 aug
20:00 - 23:00
The Boondocks ja Reti Niimann LIVE Suvilas

Augusti viimasel reedel leiab aset Magasini Tänava Suvila lõpukontsert kahe esinejaga!

Soojendusesineja on Reti Niimann, kes on noor RnB ja Pop Souli uustulija, kelle väikses kehas peitub suur ja võimas hääl. Suur armastus 70-ndate soul ja funk muusika vastu on mõjutanud ta muusikat palju. Retiga koos laval on ka suur bänd, kes kõik on sama säravad kui Reti ise.

Reti Niimanni leiad nendelt platvormidelt:
https://www.facebook.com/retiniimann/
https://www.youtube.com/channel/UCf7nDD6CAcMyfRclN47B-9w
https://www.instagram.com/retiannn/

PEAESINEJA ON THE BOONDOCKS!
The Boondocks on 2012. aastal Pärnus asutatud indie-rock bänd, kelle kollektsiooni kuulub 3 täispikka albumit (“USB” – 2014, “Thriller” – 2016, “How to Build A Love Bomb” – 2018).
Inspireeritud briti kitarripopist, post-punkist ja varajasest R’n’B-st on ansambli muusikat kirjeldatud mitmekihilise ja nüansirikkana. Bänd silma paistnud neile omanäolise positiivse helikeele ning sügava lüürika sidumisega. Flirtides vanakooli rock’n’rolliga kogu selles mitmekesisuses ja rikkuses on The Boondocks pälvinud tähelepanu nii kuulajatelt kui kriitikutelt.
2017. aastal hinnati bänd Tallinn Music Week-il publiku lemmik artistiks ja 2016. aastal pälvis ansambel Raadio 2 Aastahiti galal Aasta Uue Tulija tiitli ning 2018. aastal albumiga “How To Build A Love Bomb” Aasta Albumi. September 2021 märgib The Boondocks-i karjääris punk ajastu algust, mil avaldatakse enda 4. stuudioalbum “Soup Can Pop Band”.

The Boondocksi leiad nendelt platvormidelt:
https://www.facebook.com/TheBoondocksBand/
https://www.youtube.com/channel/UCXBpAKJ79lLolMrhIrBedeA
https://www.instagram.com/theboongram/

Reti Niimann astub lavale kell 20!
The Boondocks astub lavale kell 22!

NB! Üritusest on võimalik osa võtta vaid Covid tõendit näidates. Kõik meie sündmused toimuvad sel ajahetkel riigis kehtivaid piiranguid arvestades ning palume ka külastajatel neist kinni pidada. Lisaks jätab korraldaja endale õiguse teha muudatusi sündmusi ja nende korraldust puudutavates küsimustes.