Genialistide
Klubi

R
10 juuli
21:00 - 01:00
The Boondocks & Steps To Synapse

Eesti tõusvad indie sensatsioonid Steps To Synapse ja The Boondocks on ühendanud peale eriolukorda jõud ning astuvad Teie ette suvise “The End of the World Touri” raames erinevates linnades üle Eesti.

Steps To Synapse on 2013. aastal suvepealinnast alguse saanud indie-pop ansambel. Pärnust on juurdunud teadmine sellest õigest suvest täis positiivset energiat, soojust, rannas tantsimist ja lihtsalt olemist. Õrnalt sensuaalne Steps To Synapse annab oma muusikaga edasi just seda vibe’i, mis toob mõttesse parimad mälestused ja annab võimaluse uute loomiseks. Nende debüüt-LP “The One” ilmus 3 aastat tagasi ning on pälvinud palju tunnustust ja positiivset tagasisidet. Tuuril kuulete lisaks uuele singlile seni esitamata suvist materjali.

Kuula bändi värsket suvebängerit “Two Tides” Spotifys https://sptfy.com/twotides

Kui juba rääkida Pärnu bändidest, ei saa kindlasti kodulinna unustada ansamblit The Boondocks, kes tüürib eesti indie-rocki ulgumerel juba pikemat aega. Ausat, toorest ja kirest nõretavat muusikat on eelnevalt valatud juba kolmele kauamängivale ning neljas paistab silmapiiril. Olles mitmeid kuid lavalaudu igatsenud, on magamistubades usinasti uusi lugusid komponeeritud, millest mõned ka esitamisele tulevad. Kindlasti saab kontserdil oma senist The Boondocksi diskograafiat ja mineviku laiv-elamust värskendada seega ootame teid kõiki kuulama.

Süsti see endale kõrva:
I Hope My Life Is Never Like This Again:
https://sptfy.com/ihopemylifeisneverlikethisagain

Uksed 21:00
Pilet 10 EUR

NB! Kui Sa ei tunne end ürituse toimumise päeval tervelt, siis palume püsida kodus. Üritusele ei ole lubatud eelneva 14 päeva jooksul COVID-19-sse haigestunud või COVID-19 haigestunuga kokku puutunud inimesed.
Ürituse külastajad ja korraldus on kohustatud järgima Terviseameti nõudeid: https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus