Genialistide
Klubi

L
23 nov
22:00
The Queen Of Spades & Ziggy Wild

THE QUEEN OF SPADES & ZIGGY WILD rokivad koos Tartus GENklubis laupäeval 23.novembril!
OLE KOHAL!

The Queen of Spades on noor ja vihane, psühhedeelilist blues-rocki viljelev trio, mille liikmed tulid kokku 2015. aasta alguses. Sellest ajast saati on nad silma paistnud oma energiast pakatavate kontsertidega. Oma loomingus on nad inspiratsiooni saanud 60-ndate ja 70-ndate rockbändidest ja triodest, lisades sellele kaasaegsemat nägemust.

Jõuliselt kaasahaarav, alati üllatav ja emotsioone vallandav Ziggy Wild on noor rockbänd, mis on jäänud truuks vanakooli soundile. Bändi neljaliikmelist seltskonda iseloomustab mitmekülgsus, iseolemise energia, täpselt nagu nende muusikatki. Kohati käre, aga alati mahe naisvokaal lisab tilga vürtsikat õli toore energiaga laetud kitarririffide ja keha raputava trummipartii kooslusele. Juba lavashow on täisväärtuslik elamus omaette. Viimasena valavad õli tulle kaks metsikut tantsutüdrukut, kelle puusad publikut rokiograafiaga hullutavad.

Pilet: 10.-
Ootame Sind.

Ülemisele pöörasele rokenrollkontserdile paneb Genklubi allkorrusel punkti DJ Janno Zõbin, kes paiskab tantsupõrandale 60ndate biidi, 70ndate pungi, 2000ndate garaažiroki tuntud ja tundmatud palad. Õhus on verd, higi ja pisaraid ning veel midagi, mida inimmõistus seletada ei suuda!