Genialistide
Klubi

R
28 okt
19:00
Trans Agenda Tour – Tartu Eri
EE
ENG below
Sinu reedeõhtu parim agenda on Trans Agenda!
Sophie Labelle on mitteneurotüüpne trans karikaturist ja romaanikirjanik, kes on pärit Montréalist, Prantsuse Kanadast. Ta on Cieli romaanisarja ja 2014. aastast ilmunud veebikoomiksi Assigned Male autor. Talle meeldib kive koguda ning ta elab Soomes koos oma soomlasest abikaasa, kasside, kanade ja partidega. Hachette UK avaldas hiljuti “The Best of Assigned Male” kogumiku.
Sophie räägib oma tööst, kunstist ja trans-karikaturisti kogemusest. Peale seda on ta lubanud vastata kõikidele paljudele küsimustele.
Tal on kaasas ka oma raamatud ja muud kaubad, mida saab otse temalt osta ja siis sinna ka autogrammi küsida.
Rohkem Sophie töid näeb tema kodulehelt http://www.serioustransvibes.com/
ENG:
Best agenda for your Friday evening is the Trans Agenda!
Sophie Labelle is a neurodivergent trans cartoonist and novelist from Montréal, in French Canada. She is the author of the webcomic Assigned Male, which has been running since 2014, and the Ciel novel series. She likes to collect rocks and lives in Finland with her Finnish husband and their cats, chickens and ducks. ”The Best of Assigned Male” was recently published by Hachette UK.
Sophie talks about her work, art and experience being a trans cartoonist, after which she will answer all the many questions.
She also has her books and merch with her so you can purchase and then ask her for autograph.
For more info and works by Sophie, visit http://www.serioustransvibes.com/