Genialistide
Klubi

T
15 juuni
20:00 - 22:00
Vabalava ja jämm Suvilas

Kas piirangud on mõjunud su vaimule rusuvalt? Kas su sõrmed sügelevad juba mõne riffi ettemängimise järele publiku ees? On sinus hoopiski mõni luule või laul peidus? Meie vabalaval, mis toimub pea iga teisipäev, on võimalus astuda publiku ees üles kõikidel huvilistel, kellel on midagi oma kogukonnaga jagada.

Meie omalt poolt sinu loominguvormile piire ei sea. Küll aga soovime sellega pisut enne tutvuda. Selleks palume sul saata enda loomingut tutvustav materjal, olgu selleks kirjeldus, video, pildid või helifail meiliaadressile info@genklubi.ee või romek.taldrik@gmail.com. Tee seda vähemalt nädal aega enne soovitud esinemisaega.
Lisaks, neil aegadel, kus vabalaval etteregistreeritud esinejat ei ole, on laval võimalik muusikutel lihtsalt jämmida ja koos toredalt aega veeta.
NB! Kõik meie sündmused toimuvad sel ajahetkel riigis kehtivaid piiranguid arvestades ning palume ka külastajatel neist kinni pidada. Lisaks jätab korraldaja endale õiguse teha muutatusi sündmusi ja nende korraldust puutuvates küsimustes.