Genialistide
Klubi

L
27 juuli
20:00 - 04:00
Weird & Wonderful! Dj’d Tero Männikkö/Juuso Tervo/Anssi Nieminen

Kui sulle meeldib disco ja sulle meeldib tantsimine, siis nüüd võib küll julgelt peole tulla! Alustame Magasini Tänava Suvilas kell 20 ja jätkame Genialistide Klubis kell 22-04. Sisse saab tasuta ja pealegi on suvi – miks siis mitte?!

Plaadimängijate taga astuvad üles:

Tero Männikkö (FI): Pole just palju inimesi, kes tunneks Italot nii, nagu Tero Männikkö tunneb Italot. Ta on nüüdseks olnud ligemale kümnendi üks Helsingi tahetumaid selle stiili armastajaid ning korraldanud klubiöid “Musica Spaziale”, “Splendido Splendente” ja üht põhjanaabrite pealinna lemmikut, “Disco Obscura’t”. Kosmilised sündid ja kajavad löögid kõlavad Tero plaadimängijatel harukordselt hästi.

Juuso Tervo (FI): Juuso Tervo on kontinentaalse discosaundi ja teatraalsete tantsuliigutustega väga sõbralikus suhtes. Plaate keerutab ta aastast 2006 ning on korraldanud pidusid nii Helsingis, Turus kui Ohio’s. Hetkel meeldib Tervole totakas Lääne-Saksa disco, Hong Kongi Cantopop ning tsipa romantilisem Italo Pop. Teisisõnu kõik, mis lõhkab südameid ning tõstab su käed lae suunas.

Anssi Nieminen (EE/FI): Defineerimine on muidugi piiramine, aga Anssi kutsub enda mängitavat muusikat siiski discoks, millel on kosmilised, elektroonilised ning eksistentsiaalsed omadused. Pane kõrv peale, käivitu ja kuku gruuvi, millest leiad nii dadaistliku poeesia, südantmurdvad süžeed kui joovastavad kombinatsioonid löökidest, bassist ja süntidest.

Ehk väärib ka mainimist, et muusikat mängitakse ainult vinüülplaatidelt ning dresscode’i võite vabalt dekonstrueerida.

——————————————————————————————-

If you’re into disco and dancing we would dare to say it’s worth the effort to attend. The entrance is free and it’s summer – so why not?! Starting at Magasini Tänava Suvila from 20.00 and at Genialistide Klubi from 22.00 to 04.00.

The line-up:

Tero Männikkö (FI): Not many people know Italo like Tero Männikkö knows Italo. He’s been Helsinki’s aficionado of said style of music for close to a decade now, organizing club nights such as Musica spaziale, Splendido spendente, and one of the city’s favorites, Disco Obcura. Spacey synths and reverberated drums rare sound as good as they do on Tero’s platters.

Juuso Tervo (FI): Juuso Tervo is a friend of continental disco sound and theatrical dance moves. Spinning records since 2006, Tervo has organized club-nights in Helsinki, Turku and Ohio. Currently, Tervo is into West-German silly disco, Cantopop from Hong Kong and the slightly more romantic Italo Pop. In other words everything that makes your heart burst and raises your hands towards the ceiling.

Anssi Nieminen (EE/FI): To define is to limit, but I’d still call it disco that I play with attributes like cosmic, electronic and existential. Tune in, turn on and drop out into the groove with dadaistic poetry and heartbreaking storylines with intoxicating combination of drums, bass and synths.

Maybe it’s good to mention it’s going to be vinyl only and feel free to deconstruct the dresscode.