Genialistide
Klubi

R
02 okt
19:00
Wolfredt “Tides” Plaadiesitlus

Wolfredt “Tides” plaadiesitluskontsert
02.10 Genialistide Klubi, Tartu

Wolfredt on Tallinna instrumentaalne ansambel, mille muusikas segunevad shoegaze, tumedam ambient, post-rock ja post-metal. Band sai alguse kui Margus Voolpriidu (Dreamphish, Pia Fraus, Jan Helsing) sooloprojekt, kuid on oma kolmandaks albumiks arenenud neljaliikmeliseks ansambliks. Wolfredtil on seni ilmunud kaks albumit – “Lullabies To Vilhelmine” (Seksound 2013) ja “Neverno” (Seksound 2016). Kolmas album “Tides” ilmub 18. septembril rahvusvaheliselt plaadifirmade Moment Of Collapse Records ja Somewherecold Records alt. Plaadiesitlus kontserdid toimuvad 2. oktoobril Tartus ja 17. oktoobril Tallinnas. Albumi miksis Martin Kikas Ö Stuudiost ja masterdas Lauri Liivak.

Wolfredti kolmas album “Tides” on inspireeritud elu hoovustest, selle igavesest ringkäigust, tõusust ja mõõnast. Albumile on kogutud 7 pala, milles ilusad ruumilised kitarrihelid võivad hetkega muutuda massiivseks müraseinaks ja vastupidi. Kui eelmistel albumitel segunes Wolfredti post-rock tiksuva elektroonikaga siis nüüd on kuulda klassikalise rokikvarteti dünaamilist ja naturaalset kahurväge.
https://www.facebook.com/Wolfredt

Erikülalistena astuvad lavale Kaschalot ja uus tulija After The Waves Have Washed Me Away

Kaschalot on Tallinna instrumentaalset math/post rocki viljelev nelik. Nende muusikas on melanhoolia ja popi piirimail kõlavad kitarrimeloodiad segatud ideaalselt raskete kitarririffide ja trumminüpeldamistega ning mitmekesiste loo struktuuridega. Nende debüütalbum “Whale Songs” ilmus 2018. aasta oktoobris.
https://www.facebook.com/kaschalotband/

After The Waves Have Washed Me Away (ATWHWMA) on neljaliikmeline instrumentaalmuusika ansambel Tallinnast. ATWHWMA on cinematic/post-rock band, mille muusikat iseloomustavad kontseptuaalsed teemad, emotsionaalne mitmekülgsus ning filmilaadne atmosfäär.
https://www.facebook.com/ATWHWMA

Wolfredt – “The Forgotten Man”
https://youtu.be/rhytOyFMIxI

Wolfredt – “Walrus Song”
https://youtu.be/kzpgDtPxgYc