Genialistide
Klubi

R
14 juuni
20:00
Anna Lea “Public Transportation” esitluskontsert
14. juunil leiab Tartus, Genialistide klubis aset enneolematu tähistamine koos hea värske muusika ning uute ja vanade sõpradega. Tule naudi uut muusikat ja mõnusat baari! Kutsume kahe bändi ühisele kontserdile klaase kokku lööma Anna Lea uue albumi “Public Transportation” ilmumise puhul. Anna Lea on endaga lava jagama kutsunud ka 2023 Tallinn Music Weekil tuntust kogunud ansambli Neon Fir 🎶
Ajakava:
20:00 Uksed
21:00 Neon Fir
22:30 Anna Lea
Anna Lea on noor ja andekas laulja ning laulukirjutaja, kelle lai häälekasutus ja oskus sujuvalt mängelda erinevate muusikastiilide vahel peegeldub tema loomingus. Tema tekstid on filosoofilised ja mõtisklevad, põimides endasse emotsioone nii läbi huumori kui ka valulike tõdemuste. laulja muusika kaigub erinevate stiilide piirimail – muusikat on nii eesti kui inglise keeles, klassikalise jazzi armastajale, kergema harmooniaga popi, rütmika funky, võimsa vokaaliga souli ja jazziseguse fusioni nautijale, mille kõik seob kokku ühtseks tervikuks osavate muusikute ühte hingamine ja graatsiline interpretatsioon.
Anna Lea Haamer Quintet on noore laulja omanimeline ansambel, mis tegutseb alates 2019. aasta sügisest.
Quintet sai kokku pandud armsatest sõpradest ja väga headest muusikutest, et salvestada Anna Lea omaloomingulist muusikat. Olgugi, et tegemist on veel üsna värske ja vähetuntud koosseisuga on nad andnud kontserte Philly Joe´s jazziklubis Tallinnas, Aparaaditehases Tartus, Tudengijazzi lavadel ja Juu Jääb festivalil. Aastal 2020 ilmus neil Anna Lea muusikaga debüütalbum “Prospects”.
Quintetis mängivad:
Anna Lea Haamer – vokaal, looming
Karl Tammaru – bass
Mihhail Nikitin – trummid
Eduard Kuzovlev – klahvpillid
Alex Verlin – kitarr
Neon Fir on kõikvõimalikke muusikalisi ettekujutusi painutav progepop-ansambel, kelle muusikas on kokku mängitud mõjutused neo-soul’ist, 80ndate popist ning nii lääneliku tänapäeva kui kodumaise sovetiajastu alternatiivist. Ansambli esimeste mänguõhtute kroonika on ilmunud 2021. aastal omanimelise stuudioalbumina. 2023. aastal avaldas koosseis 4-loolise lühialbumi “Buffering”. Nende muusika on viie tegutsemisaasta jooksul saanud palju tähelepanu nii meedias kui muusikaringkondades ning neil on olnud võimalust näidata oma siseelu avalikkusele ka festivalidel nagu Jazzkaar, Intsikurmu, Tallinn Music Week, Trad.Fest!, Võnge Festival jpm.
📅 Kuupäev: 14. juuni
🕢 Algus: 20:00
📍 Koht: Genklubi (Tartu)
Veeda meiega üks eriline õhtu, et avastada Anna Lea ja Neon Fir kaasahaaravat muusikat ning tähistada uue albumi ilmumist! Oleme kindlad, et see elamus jääb kauaks meelde.