Genialistide
Klubi

Genialistide Klubi on Tartu subkultuurimaja, eriliste ja avatud inimeste klubi ja kohtumispaik, kus põimuvad teater, muusika, kino ja rõõm. Pole olemas elitaarkultuuri, massikultuuri ja mittekultuuri. On see, mis puudutab ja see, mis mitte. On ideed. On sallivus. On avatus. Ka Sina võid olla klubis! Aga noh, ega me ei sunni, kui ei meeldi. Kõigile ei meeldigi Genialistide Klubis.

  • Genialistide Klubi saad toetada soetades pileti meil toimuvatele sündmustele. Eriti rõõmsaks teeb teatreid, kontserdikorraldajaid ja koomikuid, kui teed seda eelmüügi korral aegsasti.

Genialistide Klubis toimub aastas 400 sündmust, enamik neist on külastajatele tasuta. Valdav osa sündmustest toimuvad kaasproduktsioonina. Tänu Tartu Linna, Kultuurkapitali ja annetajate toetusele saame artistidele pakkuda soodsaid renditingimusi, ning tehnilist tuge ja turundusabi.

Genialistide Klubi pakub lisaks avalikule programmile ka võimalust teha proove, osaleda töötubades, ning salvestada loomingut. Genialistide Klubis tegutsevad püsirentnikena ka MÖKU baar, Gramophonetree Records plaadipood, Generaadio stuudio ja Teater Must Kast.

  • Genialistide Klubi tegutseb rendipinnal, kuid maja kasutuskorras hoidmine on meie kohustus. Oleme ettevalmistanud katuse, kütte ja ventilatsiooni projektid, ning saanud tööde teostamiseks vajalikud load. Remondifondi kasvule saad kaasa aidata tehes ülekande mittetulundusühing Genialistide Klubi kontole EE832200221044517095

 

Praktilist

Tähelepanekuid

Majalised kirjutavad

Juriidilist

Lähtume oma igapäevases tegevuses vabaühenduste eetikakoodeksist ja Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest ning teistest õigusaktidest.

Mittetulundusühing Genialistide Klubi juhatuse liige on Jaan Kroon.

Kui soovid sündmuseks saali rentida või midagi koos ette võtta – kirjuta või joonista meile!