Genialistide
Klubi

P
02 juuni
18:00
Just Tanstsukool “KoosOleMine”

Just Tantsukooli neli noort tantsukunstnikuhinge on oma tantsuteel just sellises kohas, kus üks etapp saab läbi ning uued tantsulised avastused ootavad ees!  

Meie juubeliaasta lõpetajate lavastuse KoosOleMine  loomise kulg päädib 2. juunil Genialistide Klubis. Etendus algab kell 18.00 ja piletid on saadaval Fientas 

 

Lavastuses leiavad tasakaalu noorte loodud soolod, mis jutustavad loo nende endi suureks kasvamisest ning mäslevast ning uljast noorusest, mis alati maailmas tugipunkti ei leia ning ühiselt lavastatud ja tantsitud üleminekud, mis vaatavad tagasi tantsukoolis veedetud ajale.

Kõik lavastuse komponendid luuakse koostöös noortega ning kõigis lavastusprotsessi etappides on noortel võimalus oma tegevust analüüsida. Selline lavastusprotsess annab sisevaate lavastuste loomise maailma ning võimaldab noortel katsetada ametit, mida muidu ei oskaks ehk kaaludagi. Lavastusprotsessi juhib Johhanna Anett Toomel, kes aitab noortel oma ideed ja mõtted tervikuks siduda, lavastuse helitausta loome koostöös Johannes Aaron Viluga,  Anne Tamm-Kivimets noorte juhendaja ja kaaslooja. 

 

Lavastuse valmimist toetavad Eesti Kultuurkapital ja Tartu Kultuurkapital! Aitäh neile! Täname ka südamest kõiki, kes Hooandja kampaania abil meid toetanud on!