Genialistide
Klubi

L
23 märts
20:00
Kannabinõid “MASS” albumi esitlus
  • Kannabinõid esitleb 23. märtsil oma uut albumit “MASS” Genialistide Klubis.
Bänd on tegutsenud üle kümne aasta ning nende muusikas segunevad doom’i elemendid, psühhedeelne rokk ja ambient’i helid, mis moodustavad ainulaadse kõlapildi. Nende kauaoodatud album “MASS” toob kuulajateni 8 võimsat eestikeelset lugu, mis said viimistluse Soome tipp artistidega koostööd tegevas Studio Kekkonenis.
Album “MASS” kõneleb edasiliikumisest, püüdest leida rahu hetkes ning vastutuse võtmisest oma elu eest. Bändi jaoks sündisid lood ajal, mis märkis nende elus olulisi muutusi, kuid ka erakordselt keerulist aega, kui nende prooviruumis leidis aset põleng.
“Albumi läbiv sõnum on see, kui oluline on muutustega kohaneda. Meil pole võimalust aega peatada ega tagasi kerida, seega peame järeleandmatult edasi liikuma,” kommenteerib Mihkel Rebane.

Albumi salvestus toimus Eesti mainekas Clockwork Stuudios ning selle miksimise tagas Julius Mauranen Studio Kekkonenis, keda teatakse selliste Soome tipp artistide nagu Oranssi Pazuzu ja Waste of Space Orchestra silmapaistvate koostööde poolest. Viimane lihv albumile anti Virtalähde Masteringus Jaakko Viitalähde poolt. Nüüd saab Kannabinõidi uus album “MASS” seda taset uhkusega esitleda.

Kannabinõid viimistleb oma jõulist lähenemist väsimatult: bändi viimane stuudioalbum „3” võitis 2020. aasta Eesti Muusikaauhindadel aasta metalalbumi tiitli. Lisaks on nad käinud korduvalt tuuril Baltimaades ja Euroopas ning olnud nad mitmete festivalide lavalaudadel nagu Tallinn Music Week, Kilkim Žaibu, Sonic Rites, Popskull jpt.